1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bacaksız birini görmek

Rüyada Bacaksız Birini Görmek

 

Rüyada Bacaksız Birini Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bacaksız birini görmek, iyi bir rüya tabirine sahip değildir. Rüyada bacaksız birini görmek, kötüye ve bişeylerin yolunda gitmeyeceğine yorumlanır.

Rüyanızda bacakları olmayan tek erkek görmek , işlerinizin birçok yolunda gitmeyeceğine işaret eder. Rüyada tek sürü yavaş yol alacağınıza delalet eder. Rüyada başınızda tek yıkımın dolaşmakta olduğuna işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada badana görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bacaksız Birini Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz