1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bacanak görmek

Rüyada Bacanak Görmek

 

Rüyada Bacanak Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bacanak görmek, hayra ve iyiliğe yorumlanmaz. Rüyada bacanak görmek, bir tartışma içine gireceğinize yorum edilir.

Rüyada bacanak görmek , aile aralarında minik tek polemiğin çıkacağına, Tek Sürü sevdiğiniz ve yarar gördüğünüz tek yakınınızla aranızın açılacağına işaret eder. Bu stil tek rüya gördüyseniz, akrabalarınız sizi bizzat çıkarları amaçlı kullanıyor demektir. Bu sebeple sömürülmemek amaçlı uyarı edin . Rüyada bacanak görmek , rüya sahibinin iyilik gördüğü biriyle arasının açılacağına işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada bacaksız birini görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bacanak Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz