1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bacı görmek

Rüyada Bacı Görmek

 

Rüyada Bacı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bacı görmek, güzel ve iyiye yorumlanır. Rüyada bacı görmek, dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan güzel bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada tek kimse kardeşini görürse, akrabalarından veyahut dostlarından harika bilgi alacağına işarettir. Bu rüya erkekler amaçlı ücret durumunuzun iyileşmesi, bayanlar içinse, dertli tek anda hiç ummadığı tek kişiden destek görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek harika ve sevindirici bilgi almak anlamındadır. Rüyada bacı görmek, kız kardeş bireyin kendisinden şefkat ve alaka bekleyen tek yakınına veya kardeşi varsa onun vaziyetine delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada bacanak görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bacı Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz