1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada badana görmek

Rüyada Badana Görmek

 

Rüyada Badana Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada badana görmek , iyi ve berrak günlere delalet eder. Rüyada badana görmek, bizzat evini badana yaptığını ya da yaptırdığını görmek , sıkıntıdan kurtulmaya aracılık eder.

Odasına renkli tek badana yaptırdığını gören kimse, sevineceği tek bilgi alır. Evin iç duvarlarını badanalamak, kalp temizliğine, aile huzuruna, haysiyet ve yüceliğine, Cephe duvarını badanalamak, surat güldürecek başarıya, Harici duvarların hepsini badanalamak, şöhret ve güzellikle anılmaya aracılık eder.

Rüyada badana görmek, problemlerin aşılması ve huzurlu tek dünya manasına gelir . Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması manasına gelir . Rüyada badana görmek , berrak günlere işaret eder. Rüyada evine badana yaptırdığını görmek, rüya sahibinin imanının dayanıklı meydana gelmesine ve rüya sahibinin işlerinin gerçek gitmesine işaret eder.

Rüyada evinizin badana yapıldığını görmek , yepyeni elbiseler alınacağına işaret eder. Rüyada badanayı kendinizin yaptığını görmek , işlerinizin iyi gideceğine, yaşamda güvenilir adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada bacak arası görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Badana Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz