1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bağ görmek

Rüyada Bağ Görmek

 

Rüyada Bağ Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bağ görmek ,  hayır bulmaya ve kurtuluşa kavuşmaya tabir edilir .  Rüya sahibinin Allah katında makbul kullar aralarında olduğu için bu rüyayı gördüğü yorumu yapılır .  Kuvvet ve kudret sahibi olmaya ,  şifa bulmaya ,  zenginliğe ,  huzura ,  berekete ve kısmete delalet eder .  Rüya sahibinin gönlünden ve aklından geçenlerin gerçekleşeceğine ,  hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına ,  sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine tabir edilir .  Rüyada bağ görmek ,  nurlar içerisinde olmaya ve kötülüklerden korunmaya delalet eder .

Rüyada Bağ Dikmek

Rüyada bağ dikmek ,  bizzat için hayır ve mutluluk getirecek ,  birçok isabetli adımlar atacak demektir .  Kocaman kar ve gelir elde edeceği bir işin sadakası olması için düşkün ve ihtiyacı kalan olan kişilere bu paranın bir kısmından harcayıp ,  vicdani sorumluluğunu ve kulluk görevini de adına getirecek demektir .

Rüyada Bağ Evi Görmek

Rüyada yeşil ,  aydınlık ve ferah bir bağ evi görmek ,  mutlulukla ,  sağlıkla ve huzurla geçecek koca bir ömre tabir edilirken Bu arada dertlerden ,  sıkıntılardan ,  korkulardan ve üzüntülerden kurtulmaya tabir edilir .

Rüyada Bağ Bahçe Görmek

Rüyada bağ bahçe görmek ,  verimin artacağı şeklinde yorumlanır . Şahsın hayatının güzelleşeceğine ,  evinde bereketin ,  keyfin ,  ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına ,  hiçbir mühim ve kritik arızanın kalmayacağına delalet eder .

Rüyada Bağ Bozumu Görmek

Rüyada bağ bozumu görmek güzel değildir ,  hastalığa ,  üzüntüye ,  kedere ve gözyaşına yorulur .  Şahsın başına çeşitli aksiliklerin ,  tersliklerin ve melanetlerin geleceğine ,  kısmetinin ve şansının kapanacağına ,  gelirinin azalacağına delalet eder .

Rüyada Bağ Yaprağı Görmek

Rüyada bağ yaprağı görmek ,  kısmet olarak yorumlanır .  Rüyayı gören şahsın karşısına birçok hayırlı bir kimsenin çıkacağına ,  birbirlerinden etkileneceklerine ve ileriye göre kritik bir hamle atacaklarına delalet eder .  Hayat boyu sevinçli geçecek bir evliliğe yorulur .

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bağ Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz