1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bağırmak

Rüyada Bağırmak

 

Rüyada Bağırmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bağırmak, rüya sahibinin hayatı süresince tanık olacağı ve yanı en başında yaşanacak olaylar olarak deyim edilir. Birey toplumda her süre sesi çıkan ve meramını anlatmaktan çekinmeyen tek kimse olarak hep sivrilen birey olacaktır. Rüyada bağırdığını ve hem de eli ve kolu ile jestler yaptığını gören birey topluluk faydanına olacak tek hareketin liderliğini yapacak diye anlam edilir. Rüyada ulu ortada bağırdığını gören bireyin hükümet kapısında, kâğıt üstünde tek işi olacak diye yorumlanır. Rüyada bireyin lüzumsuz yere ya da bizzat kendine boşluğa bağırması, o bireyin deveyi pire yapan bu sebeple de herkesi lüzumsuz yere galeyana ya da telaşa düşüren kimse olarak deyim edilir.

Rüyada Birine Bağırmak

Rüya sahibinin yakında tek bilgi alacağına ya da tek laf işiteceğine işaret eder.

Rüyada Sinirlenmek

Bir kimsenin düşlerinde kendini sinirlenmiş olarak görmesi birçok güzel bulunan şeylere işaret etmez. Arkasından kuyusunu kazmaya personel fesat ve art niyetli kimseler olduğuna işaret ederken hem de canının sıkılmasına ne sebeple olacak olayların yaşanması halinde de yorumlanır.

Rüyada Kavga Etmek

Kimi rüya tabirleri bu düşü , bireyin yaşamının pozitif istikamette ilerlemesine işaret ederken bir takım rüya tabirleri de bunun tam tersini söylerler. Bireyin yaşayacağı aksilikler olarak deyim edilir.

Rüyada Korkmak

Tam tersi biçimde deyim edilir, bireyin bütün korkularıyla yüzleşerek onlardan kurtulması olarak yorumlanır.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, mutlu olmak ve sevinç veren haberler alarak sevinç gözyaşı dökmeye işaret eder. Rüya sahibi, düşlerinde ne civarı ağlarsa o denli mutlu olacak demektir.

Rüyada Destek İstemek

Rüyasında çığlık çığlığa ve feryat figan bağırıp destek talep eden birey güvende değildir. Korktuğu başına geliyor olacak ve kendini yiyip tamamlanmasına ne sebeple bulunan şey hakikat olacaktır.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bağırmak
Puanlama
5

Yorum Yaz