1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada baharat görmek

Rüyada Baharat Görmek

 

Rüyada Baharat Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada baharat görmek , şanssızlık ve uğursuzluk olarak onay edilir. Rüya sahibinin karşısına art niyetli ve berbat kimselerin çıkacağına, bu bireyler yardımıyla malını ve parasını kaybedeceğine, zorluğa, sıkıntıya ve darlığa düşeceğine işaret eder. Aksilik ve sorun olarak deyim edilir. Rüya sahibinin keyfinin kaçacağı, moralinin bozulacağı haneye kapanıp kalacağı tek takım sorunlar yaşayacağı bu sebeple de uzunca zaman birey içerisine çıkamayacağı manasına gelir .

Rüyada Baharat Yemek

Rüyasında baharat yediğini gören bireyin rüyası, gelir kaynaklarının kuruyacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine ve kısmetinin kapanacağına deyim edilir. Rüya sahibi uzunca zaman gözünün yaşını silemez olacak demektir.

Rüyada Baharat Almak

Rüyada baharat almak, rüya sahibinin hemen yan gelip yatacağı, aradığı biçimde harcama yapacağı,  ne almak isterse onu alacağı, canı nereye gitmek isterse oraya gideceği olarak yorumlanır. Düşü gören bireyin yaşamının kolaylaşacağı,kesesinin ağırlaşacağı ve  elinin bollaşacağı manasına gelir .

Rüyada Baharat Koklamak

Rüyada baharat koklamak, vesile kapılarının açılmasına işaret eder. Rüya sahibinin tek sürü talihli olacağı tek çağın geldiği ve eğer seçimlerini gerçek yapıp, eline geçtiğimiz talihi sıkı değerlendirirse tek sürü kazançlı olacağı halinde yorumlanır.

Rüyada Birine Baharat Vermek

Rüya sahibinin çalışkanlığı, saygılı, ahlaklı oluşu ve harika davranışlarıyla, bizzat ile ilgili berbat düşünen kişileri mahcup edeceğine ve yanıltacağına işaret eder.

Rüyada Baharatçı Görmek

Rüyasında baharatçı gören kişi zengin olacak demektir. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak anlam edilir. Düşü gören bireyin işlerinin yöntemine gireceği, beklentilerinin gerçekleşeceği ve umutlarının boşa çıkmayacağıyla deyim edilir. Şansın, bereketin ve verimin artacağı günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Karabiber Görmek

Rüyada karabiber görmek , geleceğini, sahip olduklarını ve hayatını güvenceye almak talep eden tek bireyin varlığı üzerinden izah edir ve rüya sahibi berbat günlere karşın tedbir almayı tercih eden kimse olarak tasvir edilir.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Baharat Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz