1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bahçe görmek

Rüyada Bahçe Görmek

 

Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bahçe görmek , yüce gönüllülüğe, doğanın sunduğu güzelliklerden ve nimetlerden istifade etmeye , güzel ve hayırlı işler inşa etmeye delalet eder. Rüyada çiçekler  ve yeşillikler içerisinde keyifli bir bahçe görmek , ahirette cennet yaşamına delalet eder. Rüyada dışarıdan görülmeyecek biçimde çevrili yeşil ve güzel bir bahçe görmek muhafazakâr ve muhafazakar bir aileye delalet eder. Rüyada görülen bahçeyi bir duvar ya da tel değil ağaçlar çevreliyorsa ve bu ağaçlar çiçek açan ağaçlar değilse şayet karaktersiz ve berbat huylu insanlara ve bireyler içinde ekilecek meydana gelen ara bozuculuk tohumlarına delalet eder. Bahçenin dayanıklı ve yüksek duvarla çevrili olması rüya sahibinin kuvvetli ve üstün biri meydana geldiğini delalet ettiği benzeri bununla birlikte dini tüm biri de meydana geldiği manasına gelir .

Rüyada Bahçeye Ağaç Dikmek

Rüyada bahçeye ağaç dikmek, esenlik, bolluk, sıhhat ve huzur içerisinde yaşanacak güzel ve uzunca bir ömre delalet eder.

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak güzel değildir, iş yaşamında başarısızlık ve iniş yaşamaya, parasal kayıp etmeye, ücret kaybetmeye, fakirleşmeye, yokluğa, darlığa ve sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Rüyada Bahçe Kazmak

Rüyada bahçe kazdığını görmek güzel şeylere delalet etmez. Aile içerisinde rahatsızlık , kaos , düzensizlik ve parasal zorluk manasına gelir .

Rüyada Bahçede Dolaşmak

Rengârenk çiçeklerin açtığı, bin bir tür kuşun öttüğü ve her tür otun sona erdiği bir bahçede gezinmek bireyin hem bir kazancının bol olacağına ve hiç azalmayacağına hem bir de aşk ve evlenme yaşamında daima sevinçli bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Evinin Bahçesini Görmek

Rüyada evinin bahçesini gören bireyin , varlığa ve zenginliğe kavuşacağına, aile yaşamına berbat bir kir sürülmeyeceğine ya da berbat bir söz edilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kurumuş Bahçe Görmek

Rüyada kurumuş bir bahçe görmek bireyin mahpus edileceğine delalet eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bahçe Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz