1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada balık görmek

Rüyada Balık Görmek

 

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada balık görmek, hayra yorumlanan iyiye yorumlanan sembollerdendir. Rüyada balık görmek, aşkla ilgili gelişmeleri gösteriyor olabilir. Aynı zamanda rüyada balık görmek, yaklaşan bir kısmetin olduğunun bir habercisidir.

Rüyada balık görmek, balıkları nehir veya denizden ortaya çıkarmak ganimetle, işlek ve kıtır balık bakire kadınla, suda balık avlamak sevinçli haberle, kıtır balık avlamak hayır ve yarar, minik ve bir sürü balık avlamak elden hızlı çıkacak dünyalıkla, can vermiş deniz balığı ham hayallerle deyim edilir. Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak hüzün ve günaha, su üstünde personel kimsenin yatağında balık görmesi suda boğulmasına, tatlı suda avladığı balığın tuzlu olması üzüntü ve sıkıntıya, balığı işlek canlı yiyecek mülk edinmeye, tuzlu balık yiyecek kuvvet ve zahmete, tuzlanmış balık yararı bir bir sürü kez meydana gelen mala, kızartılmış balık genç amaçlı okuma amaçlı yolculuğa, diğerleri amaçlı davete icabet etmeye, balıkçıdan balık almak evlenmeye, suni göl veya havuzda yakaladığı balığı kaçırmak borçlunun borcunu inkar etmesine, balığın karnında yüzük bulmak hükümet, haysiyet ve izzete, karada balık avlamak sevinçli habere, denizdeki balıkların koltuk değiştirmesi askerler arasındaki ihtilafa, su yüzüne çıkan balık ırak ihtimallerin gerçekleşmesine, işlerin kolaylaşmasına, kalıt malına ve saklı şeylerin aşikar meydana gelmesine delalet eder.

Büyük ve minik balıkların birlikte görülmesi sevinç ve kederleri iç içe yaşamaya; denizin yarılıp oradan inci bulmak ledün bilimsel edinmeye; denizin yarılarak bireyin oradan geçmesi olmaz sanılanın gerçekleşmesine; içi temizlenmemiş balığı yiyecek iftira inşa etmeye, hile ve entrikaya; yunus balığı yoksul amaçlı fakirlikten kurtulmaya; bir şeyden çekinen amaçlı emniyete delalet eder.

Rüyada canlı balık görmek , aşkta ve işte talihinin açıldığına delalet eder. Rüyada balık yemek, mülk ve genç sahibi olacağına, rüyada suda balık avlamak iç açacak bir bilgi duyacağına, balık sürüsü görmek idareci vaziyetine gelineceğine işarettir.

Balık hep nasip sayılır. Rüyada balık görmek , aşkta ve işte talihinin açıldığı anlamındadır. Balık yediğini görmek , mülk ve genç sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir bilgi duyacağına, balık sürüsü görmek idareci vaziyetine gelineceğine işarettir. Rüyada balık tuttuğunu gören kişinin eline toplu ücret geçer. Bir Sürü sayıda balık tutmak kocaman servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.

Temiz suda yüzen balıklar varlık ve mutlu olmak işaretidir. Balık tuttuğunuzu gördüyseniz, bizzat alın teriniz yardımıyla elinize ücret geçecek demektir.

Balık rüyaları hep nasip sayılır. Düşlerinde balık tutan birey toplu ücret alır.

Rüyada balık görmek , gördüğü balığın sayısı belirli ise kadına, belirli değilse, yağma edilmiş mala delalet eder. Denizin dibinde kocaman ve kıtır balıkları bir yerde toplu olarak görmek , onları teker teker denizden çıkarıp yiyor veya bölüyorsa o kimseye adı geçtiğimiz balıklardan çıkardığı civarı yağmadan, bir sürü mal düşeceğine delalet eder. Kocaman balık o ülkenin kocaman hükümet adamı veya başbakanıdır. Rüyada balık görmek, memleketin askerlerine, rüyada deniz de devlete benzetilir. Bizzat suda bir balık avlıyorsa, baygınlık verecek bir bilgi işitir. Kocaman balık avlıyor görmesi de menfaat ve hayra yorumlanır. Minik balıklar ele geçirilecek gelirin kesilmesine işarettir. Düşlerinde sazan balığı görmek , izdivaç etmek talep eden bir kimsenin izdivaç etmesine, veya başkasıyla partnerlik kurmasına ve iyiliğe yorumlanır. Rüyada yaatakta balık görmek, deniz yolculuğunda koltuk alan bir kimse amaçlı hastalanmaya; bulanık suda balık avlamak tasa, endişe veya sıkıntıya; balığı diri diri yediğini görmek , mülk sahibi olacağına veya bir çocuğun doğacağına işarettir.

En iyiye yorulan rüyalar içerisindedir. Balık hep nasip sayılır. Balık tuttuğunu gören kimse toplu ücret alır. Sayısız balık tutmak kocaman servet demektir. Suda üzerinde yüzen balıklarda yaklaşan kısmetleri temsil eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada açelya görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Balık Görmek
Puanlama
5

3 Yorum to “Rüyada Balık Görmek”

  1. onur

    çok acayip bir rüya gördüm. rüyamda çok renkli gökkuşağı gibi renkli bir balık köpek balıklarına saldırıyordu onlarda sanki çok korkmuş gibi kaçıyolardı. heralde bitarafım açıkta kaldı gece 🙂

  2. muhsin

    balık görüyrm da bi kısmet çıktığı da yok

  3. Sude Ketenci

    siz nası bi kısmet bekliyosunuz 🙂

Yorum Yaz