1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada balık tutmak

Rüyada Balık Tutmak

 

Rüyada Balık Tutmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada balık tutmak ,  kocaman nasip olarak deyim edilir .  Rüyada balık tutmak, rüya sahibinin uzunca yıllar çalışmasının ve emeğinin karşılığı olarak parasal bağlamda eline huzurlu edeceği oranda eşya ve para geçeceği halinde anlam edilir .  Rüya sahibinin bundan sonraki yaşamını ya da emekliliğini çoğalış geçin sıkıntısı olmadan ,  tek kıyı kasabasındaki yazlık evinde bütün zaman dinlenerek ve çalıştığı senelerin acısını çıkararak geçireceği manasına gelir .  Bazı takım rüya tabirleri ,  rüyada balık tutmayı ,  rüya sahibinin çalışmadan elde edeceği şayet doğruluk etmiş meydana geldiği para olarak deyim eder .

Rüyada olta ile balık tutmak, rüya sahibinin zorlanarak ,  tek sürü emek harcayarak ve tek sürü uzunca saatler çalışarak şayet kesinlikle elde edeceği getiriye delalet eder .  Birey ,  oltayla kaç adet balık tutarsa hasılatı da o oranda olacak demektir .

Rüyada balık yakalamak, rüya sahibinin kocaman tek nasip yakalayacağına ve eline hatırı sayılır miktarda tek ücret geçeceğine delalet eder .  Balık yakaladığını gören bireyin işleri de açılır ve bu sayede parasızlıktan kurtulur .

Rüyada elle balık tutmak, rüya sahibinin alacağı tek işi yaparken tek sürü zorlanıp ,  tek sürü kocaman zahmetlere gireceği halinde deyim edilir .  Rüya sahibi amaçlı kocaman tek meşakkat manasına gelir .  Zar kolay değil ,  fakat rüya sahibinin hükümlü ve hırslı olması yardımıyla elde edilecek durumda olan nasip olarak yorulur .

Rüyada büyük balık tutmak,  kocaman kısmettir .  Rüyada görülen balık ne civarı büyük ise ,  nasip ve para da benzer oranda kocaman olacak demektir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada balık görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Balık Tutmak
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Balık Tutmak”

  1. dadas

    Merabalar ben normalde balik tutmayi cok severim hatta dedemle ayda bi sandalla acilir balik tutariz. Ruyamda yine bole sandal tarzi biseyle baliga cikiyorum ama tekim gayet normal oltami yemimi filan hazirliyorum sonra suya aticam oltayi bi bakiyorum su kipkirmizi kan gibi teknenin 10 15 metre ilerisine bakiyorum baliklar su ustunde olu gibiler sonra korkuyorum sacma bi sekilde suya dusuyorum o sira uyandim baya bi degisik ruyaydi

Yorum Yaz