1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada banyo yapmak

Rüyada Banyo Yapmak

 

Rüyada Banyo Yapmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada banyo yapmak, iyiye işarettir kötü bir anlam kötü bir yorum taşımaz. Rüyada banyo yapmak, arınma isteğini, sıkıntılardan kurtulma isteğini temsil eder. Rüyada banyo görmek, hasta olan kimse hastalığından kurtulması ya da borcu olan varsa borcunu kapatabilir anlamlarını taşır. Fakat bu tarz rüyalarda da örneğin banyo çok soğuk ise ya da sabun var ise, köpük var ise gibi ayrıntılar önemlidir. Çünkü rüyanın olumlu ya da olumsuz yönde sonuç çıkarmasına sebep olur.

Rüyada banyo yapmak, bu rüyayı gören bir kadın ise bu durum bir çok rivayete göre bu kadının aşk hayatından yana oluşacak adımların gelişmelerin habercisi olabilir bu rüya. Örneğin karşılıksız bir aşk durumu var ise bitebilir mutlu bir son ile sonuçlanabilir.

Rüyada banyo yapmak, bu rüyayı gören bir erkek ise bu rüya erkek için de yine aşk evlilik gibi durumları temsil eder. Örneğin evlenme isteği var ise evlenebilir, sevgilisine kavuşabilir, sevgisine karşılık bulabilir. Aynı zamanda rüyada banyo yapmak erkekler için iş ve mal konularında sıkıntılar var ise azalacağı ve olumlu sonuçlar alacağını göstermektedir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada düğün görmek bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Banyo Yapmak
Puanlama
5

Yorum Yaz