1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bardak görmek

Rüyada Bardak Görmek

 

Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bardak görmek, neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye işaret eder. Rüyada dolu bardak sıkı bilgi manasına gelir. Rüyada bardak görmek, itimat vermemeye veya bir destekçi manasına gelir. Boş bardak, sıkı giden evliliğinizin bozulacağı ve bir sürü sorun çekeceğinize işarettir.
Rüyada bardak görmek, huzurlu, huzur ve zevk olarak yorumlanır. Bununla birlikte bardak geleceği de temsil eder.
Rüyada bardak görmek, hayat ve öbür dünya islerinde çekilen sikinti veya görülen mutlulukla yorumlanir. Rüyasinda su dolu bir bardagi elinde tutmak, çok büyük bir kismetle müjde edilir. Bardaginda kirmizi rengarenk bir sivi oldugunu görmek , esinin rahatsizlanacagina; bir bardak su doldurdugunu, ancak suyun bardagi doldurmayarak dibinden aktigini görmek , elindeki parasinin beceriksizlik sebebinden eriyip bitecegine; bardagin tatli bir serbetle doldugunu görmek , kocaman bir mirasa konacagina; bardagi elinden düsürerek kirdigini görmek , malinin elinden çikacagina; barda gin yariya civarı su ile  dolu oldugunu ve bu Suyu içtigini görmek , bekledigi bir paranin fakat yarisinin eline geçecegine isarettir. Bazilarina göre; rüyada bardak görmek , kisa bir süre en son ra feraha kavusacaginiza, bu sebeple bir hizmetçiye gereksinim duy dugunuz için bir hizmetçi tutacaginiza işaret eder. Toprak  bir bardaktan su içtiginizi görmek , eskiyen bir davanizin lehinize sonuçlanacagina ve bir sürü miktarda mala kavusacaginiza isarettir. Bir bardagi kirdiginizi görmek ise, kötü bir bilgi alip üzüleceginize; içi serbet veya baska içeceklerle dolu bir bardak görmeniz de hayatinizda beklemediginiz bir basariya ulasacaginiza yorumlanir.
Bir baska söylentiye görede: Rüyada bardak görmek, sevgiliye isaret eder. Bundan dolayi kendisine bir cam bardak takdim edildigini gören kimse yakinda sevdiginden pek alaka görür. Rüyada bardak, rüya sahibinin haline yönelik kocaman bir ücret ile deyim edilir. Rüyada bardak görmek , hizmetçiye, bardaklarin kirildigini görse, hizmetçi ve çocuklarin ölmesine isaret eder.
Beraber olduğunuz bireyin sevgisini gösterir.
Rüyada bardak görmek , namus ve ahlakınızdan kuşku edenlerin olduğuna, dolu bardak görmek , sıkı bir habere, hediyeye, boş bardak, berbat bir habere, ifade edilecek evlilikte düş kırıklığına uğrayarak sevinçli olamamaya,bardak kırıldığını görmek , hizmetinde çalışanlardan veya çocuklardan birinin ölümüne işarettir.
Rüyada bardak kırmak, ev içinden birinin ölümüne işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olanrüyada yüzük bulmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bardak Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz