1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada başbakan görmek

Rüyada Başbakan Görmek

 

Rüyada Başbakan Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada başbakan görmek, kazanç, huzur, rızık, bolluk, saygınlık ve bereket anlamlarına gelir. Ayrıca bunların tersi keder, zorluk, üzüntü, şansızlık, yokluk,  olarak da yorumlanabilmektedir. Rüyada başbakanla görüşmek, o kimsenin saygınlığı, itibarı ve makamı artar. Rüyada başbakana akıl vermek, bu o devletin başbakanı olan adamın ülkedeki her bireyin talebine ve fikrine değer verdiği anlamına gelmektedir. Rüyada başbakanı evinde misafir eden eden kişi için resmi yerlerden gelecek bir yardım ve destek vardır. Ayrıca başbakana da yorumlanır. Yani başbakanın halkının desteğine gereksinim duyduğuna işaret eder. Devlet kurumlarında işi olan bir kimse rüyada başbakanı görürse, uğraştığı işin olumlu olarak sonuçlanacağına işaret eder.

Rüya­da başbakan görmek, nimet, mutluluk ve itibar, hayır ve esenlik anlamlarına gelebileceği gibi; zahmet ve sıkıntı, bela, mihnet, darlık ve talihsizlik gibi farklı anlamlarda da yorumlanabilir.

Rüyada başbakanın geldiğini görmek, geldiği yerde bir devlet hizmeti ya da yaklaşan bir seçimin olduğunu işaret eder.
Halkın seçtiği bir başbakan görmek, bereket ve hayra yorumlanır. Rüyada atanmış bir başbakan görmek, hayatın pahalı olmasına, ağır vergilere ve ayrıca ülke sorunlarının katlanarak artmasına delalet eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri rüyada anne görmek ne demek?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Başbakan Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz