1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bebek emzirmek

Rüyada Bebek Emzirmek

 

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bebek emzirmek bir takım kayıplarınızın olabileceğine,  bu konuyla alakalı temkinli olmanız gerektiğine delalet değer.  Bununla birlikte rüyada bebek emzirmek, çevrenizdeki kişilere karşın da temkinli olmalısınız.  Yakınınızda yer alan bireyler bilerek veya bilmeyerek sizlere zararı dokunacak birşeyler yapabilir.  Rüyada bebek emzirmek, irilerinden fenalık görebilirsiniz anlamına da gelir.  Kendinizi olası meydana geldiği civarı savunmaya almalısınız.
Rüyanızda bir yakınınızın bebek emzirdiğini görmeniz,  o yakınınızın yakın sürede feraha ereceğine delalet değer. Rüyada süt emen bir çocuk rastlamak ise hanenizde bolluk ve bereketin artacağının habercisidir.
Rüyanızda bir çocuk bulmanız,  esasında içinizde gerçekleştirmek dilediğiniz arzularınızla alakalı gereken potansiyelin meydana geldiğini anlam değer.  Rastgele bir isteğiniz gerçekleştirmek amaçlı bilinçüstünüzde kendinize güvenmiyor veya bizzat kendinize farklı bahaneler üretiyor olabilirsiniz.  Bilinçaltınız sizlere bunun gerçek olmadığını söylüyor.  Belki de bilinçaltınızı dinlemeniz gerekmektedir.
Bu rüya yabancı biçimde de açıklanabilir.  Yaşamınızda değişim gösteren koşullar sebebi ile bir yere koyup unuttuğunuz bir takım yetenekleriniz rüyanızda bulduğunuz bir çocuk halinde karşınıza çıkmış olabilmektedir.  Bu rüya sizlere rafa kaldırdığınız projeleriniz,  hobileriniz ve ilgi alanlarınızla alakalı çalışmalarınız amaçlı şu anda gerçek sürede olduğunuzu anlatmaya çalışıyor olabilmektedir .
Rüyanızda yürüyen,  koşan veya dans eden bir çocuk görmeniz hayatınızda sizin amaçlı potansiyeli yüksek pekçok olanağın varlığından haberdar olduğunuzu sembolize etmektedir. Eğer bir çocuk sahibi iseniz,  rüyanız bebeğinizle alakalı umutlarınızın bir simgesi olmaktadır.
Rüyada aç çocuk veya açlıktan ağlayan çocuk görmeniz,  başkalarına bulunan bağımlılığınızı yansıtmaktadır .  İlgi çekme,  onay edilme benzeri konularda kendinizi yoksun hissediyor olabilirsiniz.  Çaresizlik,  başkalarına bulunan muhtaçlık ve güvensizlik duygularınız bu rüya yöntemiyle bilinçaltınızdan sizlere yansıyor olabilmektedir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada kan kusmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bebek Emzirmek
Puanlama
5

Yorum Yaz