1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada beşik görmek

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada Beşik Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada beşik görmek, hayra ve bereket ile yorumlanır. Aynı zamanda rüyada beşik görmek, evli olmayan bir kadın için güzel ve mutlu bir evliliğe işaret eder.

Rüyada beşik aldığını ya da beşik içerisinde meydana geldiğini görmek , hayır ve berekete işaret eder. Bekar bir adamın rüyada beşik aldığını ya da kendisine beşik verildiğini görmesi, evleneceğine işarettir. Rüyada beşik görmek ,  üzüntü , sorun, hüzün ve ağlamaya işaret eder.

Rüyada beşiği kırmak, sattığını görmek hayra yorumlanmaz. Rüyada beşiğin bizzat kendine kırıldığını görmek , şayet bireyin çocuğu varsa, çocuğun ölümüne işaret eder. Rüyada bir çocuğu beşiğe yatırıp salladığını görmek , bireyin evladına ve eşine harika muamele etmesine işarettir. Rüyada bebeği beşikten çıkardığını görmek , bireyin evlat ve akrabalarına karşın hizmet ve şefkat noksanlığına işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ödeme yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Beşik Görmek
Puanlama
5

3 Yorum to “Rüyada Beşik Görmek”

  1. Zekiye

    Rüyamda yeni doğum yapmıştım ve bebeğim beşiğinden düşüyordu oysa ki evli bile değilim :)Nedemek acaba yorumlayabilir misiniz ?

  2. Sude Ketenci

    yakın bir zamanda sıkıntılı bir döneme girebilirsin tatlım 🙁

  3. Zekiye

    Hadi yaa neyle ilgili acaba 🙁

Yorum Yaz