1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 Rüyada Beyaz Köpek Görmek

 

 Rüyada Beyaz Köpek Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada beyaz köpek görmek, çok yakında alınacak sevinçli değişimlere, akrabalarla sohbete, hayallerin gerçekleşeceğine, birikmiş paraya,  güzel işler yapacağına, cömert bir amire, refaha kavuşmaya, mutluluğa, duygusal külfeti olan kişiden uzaklaşmaya, dostlarla yaşamaya yorumlanabilir.

Başka kişilerin görüşlerine göre de rüyada beyaz köpek görmek, zalim bir insana, mutsuz edici bir olayla yüz yüze gelineceğine, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, mutsuz edici bir problemle de  karşı karşıya gelineceğine yorumlanır. Aynı düşünmeyen rüya yorumcularına göre de, başarısızlıktan sonra kazanılan büyük güce, umudunu kaybettikten sonra hak ettiği hünere, cefa çekerek gözlediği daha çok kazanca, cefa ile birlikte umduğu iyiliğe işarettir.

Rüyada köpeğin emzirdiğini görmek, varsa çocuklarından hayır göreceğine,  bekar ise helal süt ile beslenmiş biriyle evleneceğine işaret eder. Rüyada dişi bir köpeğin erkek köpeği kovaladığını görürse, bir kadının şerrine maruz kaldığını ve etrafında ki insanlara rezil olduğunu işaret eder. Rüyada kendisinin köpek olduğunu gören kişi, başkalarına karşı çok kibirli davrandığını gösterir.

 

Etiketler: , , , ,

1 Yorum to “Rüyada Beyaz Köpek Görmek”

  1. Enes YARALI

    Rüyada beyaz köpek görmek iyi şeylere yol açıyormuş. Çok mutlu oldum.

Yorum Yaz