1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Rüyada Bıçaklanmak

 

Rüyada Bıçaklanmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada bıçaklanmak, hastalık olacağına yorumlanır. Bu hastalık rüyayı gören kişinin çok ağır hasta olmasına da sebep olabilir.

Rüyada bıçaklandığını görmek, psikolojik olarak içe atılan bir korkunun gerçekleşmesine işaret eder. Bu psikolojik durum, başkasına başına gelmiş olup kendisinin başına gelmesinden korktuğu bir durumdur ve bu durumda içinde gizli kalmasına sebep olmuştur.

Rüyada bıçak görmek, genelde ayrılığa yorumlanır. Ayrıca bıçak düşmanları def eden bir alettir.

Rüyada elindeki bıçağın kendisine ait olması, başarı ile işaret edilir.

Rüyada kasap bıçağı görmek, hizmet ve güce işaret eder. Aynı zamanda rüyada asker bıçağı görmek de güce yorumlanır.

Rüyada bıçağı yuttuğunu görmek, rüya sahibinin oğlunun malını yiyeceğine işaret eder. Rüyada bıçak görmek, hamile bir eşi olan için erkek çocuğa yorumlanır.

Rüyada mahkemede elinde bıçakla görmek, getirdiği delillerle düşmanını yeneceğine işaret eder.

Rüyada bıçakla kesildiğini görmek, bıçak ile öldürdüğü hayvanların ondan hesap soracağına yorumlanır.

Rüyada elini bıçakla kesmek, beklemediği bir şey olacağına ve hayret içinde kalacağına işaret eder.

Rüyada bıçak kazanmak, bekar ise evlenir. Rüyada kargı veya süngü görmek, bıçakla ilgili yorumlamalara benzerdir.

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri rüyada bıçak görmek ne demek ?

 

 

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada bıçaklanmak
Puanlama
5

Etiketler: , , , , , , , ,

1 Yorum to “Rüyada Bıçaklanmak”

  1. seher

    Merhaba Sudecim rüyamda bayram gibi bi zamanda yani çok kalabalık heryer bi anda bağrışmalar kaçışmalar oluyo ayağımda sıcaklık hissediyorum bi bakıyorum bıçaklanmışım çığlık atarak uyanıyorum yorumlayabilirmisin canım

Yorum Yaz