1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada böcek yemek

Rüyada Böcek Yemek

 

Rüyada Böcek Yemek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada böcek yemek, bu rüyayı gören bir kimsenin ikili ilişkilerde bir sürü sevinçli olmayacağı söylenir.  Bununla birlikte rüyada böcek yemek, geveze biriyle yapacağı evlilikten ötürü işlerinin yolunda gitmeyeceği bu vaziyette kocaman sorunlar yaşayacağı söylenir. Rüyada böcek yediğini gören bir kimsenin rahatsız bir hayatı olacaktır.  Aynı zamanda rüyada böcek yemek evliliğinde sevinçli olmayan ve çeşitli sorunlar ile boğuşan birey amaçlı bir sürü ek olarak çeşitli sorunlar ilave ederek yaşamının bir bölümünün berbat geçeceği söylenir.
Bir kimse rüyasında böceğin bütün vücudu üstünde dolaştığını görüyorsa bu o birey amaçlı hayırlı bir biçimde yorumlanır.  Benzer sürede bireyin bir takım sorunlar yaşadığını fakat bu problemlerin kısa bir zaman içinde tamamıyla ortadan kalkacağı anlam edilir. Rüyada bedende gezinen böcek hayırlı bir bilgi olarak müjdelenir. Bireyin kısa bir zaman içinde aradığı ve uzunca zamandır beklediği bir haberi alacağı söylenir. Bu yüzden rüyada görülen bedende gezinen böcek hayırlı bir haberi ve problemlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret eder.
Rüyada böcek ısırması, ve bunun sonucu olarak ızdırap çektiğini görüyorsa rüya sahibi amaçlı birçok hayırlı bir biçimde yorumlanmaz. Böcek aracılığıyla ısırıldığını gören bir bireyin yakın sürede hastalanacağına ve uzunca süre süresince bu hastalığın tesirinden kurtulamayacağı konuşulur. Böcek aracılığıyla ısırılan bir bireyin durumu hazırda rahatsızlığı varsa bu hastalığının bir zaman ek olarak aynı ritimde devam edeceği ve bireyin bir takım kederli vakalar yaşayacağı halinde yorumlamalar yapılır.
Rüyada böcek görmek, çok pis bir düşmanın varlığına işaret eder. Böcek rüyalarının birçoğu kötülüğü ve şerri çağrıştırmaktadır .  Sizlere destek etmek talep eden bir bayanın varlığını anlam eder. Fakat bu bayanın çok sinirli berbat kalpli berbat niyetli harama el uzatan ve rüya sahibinin kötülüğünü talep eden bir kadın meydana geldiğini anlam etmemiz gerekiyor. Rüya sahibi şayet adam ise bu hizmetçi ile evlenebileceği söylenir.
Böcek rüyaları genellikle çok riskli meydana geldiği söylenilen rüyalardır. Bireylerin hata ve huzursuz bir evlenme yapabileceğini anlam eder. Benzer sürede etrafımızda kötülüğümüzü talep eden arkamızdan kuyumuzu kazan fakat yüzümüze dostumuz benzeri gözüken saklı düşmanlarımız meydana geldiği söylenir. Böcek rüyaları karşımıza edepsiz berbat kalpli ve bizim kötülüğümüzü isteyip çeşitli biçimlerde elimizdekileri elde etmeye personel kişilerin çıkacağını ve bu insanlara meydana gelen güvenimiz yardımıyla kocaman zarar ve ziyan göreceğimiz halinde yorumlanabilir. İşlerimizi elimizden kaybedebileceğimiz bu açıdan ek olarak sıkı bir biçimde çalışmamız gerektiği yorumlanır.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada böcek öldürmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Böcek Yemek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Böcek Yemek”

  1. Aysee

    Rüyamda böcek olduğunu bilmeden yedigim şey sonradan büyük kahverengi bi bocege dönüşüp kaçıyordu. Bu ne anlama gelir yorumlarsaniz sevinirim

Yorum Yaz