1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada böcek görmek

Rüyada Böcek

Rüyada Böcek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada böcek, genel olarak iyi anlamalra gelen bir rüyadır ve hayırlı şeyleri sembolize eder.
Rüyalarımız bizlere içerisinde bulunduğumuz ruh hali kafamızın içinden geçirip dile dökemediğimiz daha birçok birşey hakkında farklı ipuçları sunmaktadır. Bu nedenden dolayı rüyaların belirli oranda ciddiye alınması bir hayli mühimdir. Rüyada görülen böcek berbat bir evliliğe işarettir.  Evli olan bir kimsenin bu rüyayı görmesi ikili ilişkilerinde başarısız olması ve farklı tartışmalar yaşayarak aileye meydana gelen inancını yitirdiğini gösterir. Rüyada görülen böcek bununla birlikte etrafımızda bizim kötülüğümüzü talep eden kişilerin varlığını anlam eder.
Bu vaziyette bireyin insanlara meydana gelen inancını kaybettiği ve bu vaziyette çevresindeki dostlarına bile güvenmediği anlaşılır. Bireyin aileye meydana gelen inancını kaybetmesi zaman içerisinde en yakınım dediği dostlarından bile farklı kötülükler görmesi sonucu olarak hiç pozitif olmayan bir tin hali içine girdiğini söyleyebiliriz. Rüyada böcek görmek iş hayatınızın iyiye gitmediğini ve sizi kıskanan bir takım kimselerin sizin işlerinizi elinden alacağı söylenir. Bu vaziyette bireyin iş hayatındaki isteksiz çalışmaları ve etrafında yer alan pekçok akbabanın olması bireyin kimseye güvenmeden tek başına yaşayacağı bir rejim oluşturmuştur.
Kişinin berbat bir tin hali içerisinde bulunduğu ve böyle sevinçli bir dünya yaşamadığı gözlenmektedir. Rüyada görülen böcek çoğunlukla yaşanacak bir yıkıma göstermektedir. Bireyin bir hayli mukassi bir hayatı meydana geldiği ve bu vaziyette üzücü vakalar karşısında kocaman bir felaket yaşadığını görebiliriz. Rüyalar hayatımızı, hayallerimizi, dilek ve isteklerimizi üstelik çoğunlukla düşüncelerimizi yansıtmaktadır. Bütün bu olumsuzluklar kolay değil bir aşama geçirdiğimize işarettir.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada böcek yemek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Böcek
Puanlama
5

Yorum Yaz