1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cacık görmek

Rüyada Cacık Görmek

 

Rüyada Cacık Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada cacık görmek, iyiye, güzele ve hayra yorumlanır. Rüyada cacık görmek, dertlerden, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada cacık görmek, cacık yapıp yiyecek hayra yorumlanır. Aynı zamanda cacık, sıkıntılardan kurtulmaya, gönül ferahlığına, sevince delalet eder. Bununla Birlikte bu aralar sıhhatinize daha çok önem vermeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada cacık görmek, cacık ile alakalı tek birşey görmek , başınızdan geçecek tek durum sebebinden hüzün duyacağınıza delalet eder. Rüyada cacık yaptığınızı ve yediğinizi görmek , göreceğiniz anlaşılmaz tek rüyanın tesiri altına gireceğinize, minik tek huzursuzluk geçireceğinize ve sıhhatinizi korumanız gerektiğine işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada bacı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cacık Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Cacık Görmek”

  1. Rüyalarprensi

    Geçenlerde arkadaşım görmüştü cacık, ertesi hafta nişanlandı. Acaba ben de o günleri görür müyüm ? 🙂

  2. Sude Ketenci

    hehe 🙂 neden olmasın belki yakında bir kısmetiniz vardır 🙂

Yorum Yaz