1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cadde görmek

Rüyada Cadde Görmek

Rüyada Cadde Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada cadde görmek, iyiye yorumlanır. Rüyada cadde görmek, önünüze çıkan engelleri aşacağınıza işaret eder.Rüyada cadde görmek , bireyin yanlış bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada kapsamlı bir caddede yürüdüğünüzü görmek , yaşamda güvenilir adımlarla yürüyeceğinize, karşınıza çıkan zorlukları kolaylıkla atlatacağınıza, muradınıza nail olacağınıza; Caddenin 2 tarafını yeşil ağaçlarla görmek , saygın kimseler aracılığıyla destek göreceğinize, bakımlı onarımı yapılmış bir caddede yürüyor görmek, zorlukları rahatlıkla aşacağınıza delalet eder. Rüyada restorasyon yapılmış olan cadde görmek ise işlerinizin kısa süre da olsa aykiri gideceğine işarettir. Rüyada caddede yürüdüğünü görmek, sevdiğiniz bir kimse ile karşılaşırsanız yakın sürede evleneceğinize, eğer eşiniz var ise bir çocuğunuzun olacağına işaret eder.

Rüyada cadde görmek , sizlere zararlı olacak bir iş yapacağınıza işarettir. Rüyada bir caddede yürümek, problemlerin üstesinden gelerek sevinçli olacağınıza yorumlanır. Caddeden terk etmek içerisinde bulunduğunuz pratik değil vaziyetleri atlatacağınız manasına gelir . Rüyada görülen kapsamlı , temiz, aydınlık bir cadde başarının bir sürü hızlı geleceğine işaret eder. Rüyada cadde görmek , doğrulukla deyim olunur. Rüyada bir cadde üstünde yürüdüğünüzü görmek , gerçek yöntemde olduğunuza, ve herkesin sizi güzel bir birey olarak tanıdığına işarettir.

Rüyada cadde üstünde giderken bir çıkmaz sokağa saptığınızı görmek , bir takım dolambaçlı işler yapmayı düşündüğünüze, çıkmaz sokaktan çıkmayıp geriye döndüğünüzü görmek , düşüncenizi uygulayamayacağınıza işaret eder. Bir caddede yürürken bir arkadaşınıza rastlayıp, onla beraber kol kola beraber yürüdüğünüzü görmek , bir iş için ya da ticaret maksadıyla birileriyle partner olacağınıza delildir. Rüyada cadde görmek, caddede tanımadığınız birisi ile rastgele bir iş hususunda tartıştığınızı görmek , kısa bir rahatsızlık geçirerek bir süre için işinize aynı ritimde devam edemeyeceğinize yorumlanır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada cacık görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cadde Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz