1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cadı görmek

Rüyada Cadı Görmek

 

Rüyada Cadı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada cadı görmek, evhama kapılmaya, korkmaya, düş kurmaya işarettir. Rüyada cadı görmek, ondan tek şey aldığını görmek, başkaları aracılığıyla minik düşürülmeye, Cadının süpürgesi üstünde gezdiğinizi görmek, havadan ücret kazanmaya, Cadıyı öldürdüğünüzü görmek tüm korkularınızdan, evhamlarınızdan kurtulacağınıza işaret eder. Rüyada cadı görmek, bireyin bizzat ile alakalı olmayan tek meseleye karışıp, sorun çekeceğini belirtir.

Rüyada cadı görmek, bireyin kendisinin istemi dışarısında meydana gelen tek meseleye karışıp, pratik değil vaziyette kalacağına işarettir. Tek polemik ya da tartışmaya karışacağınız manasına da gelir . Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, anlık aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyanızda tek cadıyla dostluk ettiğinizi görmeniz, düş kurarak tek takım olmayacak şeyleri yapmayı düşündüğünüze işarettir. Rüyada tek cadının sizi süpürgesi üst kısmına alıp, havalarda gezdirdiğini görmeniz, pratik yoldan tek miktar ücret kazanacağınıza işaret eder. Tek söylentiye göre; rüyada cadı görmek kıskançlık ve fitnasıl tabir olunur. Düşlerinde bireyin tek cadıyla konuştuğunu görmesi, eşiyle kavga edeceğine; Cadının kendisine tek tılsım verdiğini görmek, tek kız çocuğu olacağına; Cadının aniden ortadan kaybolduğunu görmek, sorun ve dertlerinden kurtulacağına işaret eder. Sevdiğiniz tek bireyin tavırlarından ötürü üzüleceğiniz manasına gelir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada baba görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cadı Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Cadı Görmek”

  1. duygu

    yaaa rüyamda cadılar bayramına katılıyodum. ama ben normal kostümle gidiyodum herkes cadı kostümü giymiş böle acayip tipler var. bana da sanki yanlış partiye gelmişim gibi bakıyolardı 🙂

  2. Sude Ketenci

    okul balosu filan var heralde ona hazırlanıyosun 🙂 bende geçen üni mezuniyet balosundan 2 ay önce balo rüyaları görmeye başlamıştım hatta her rüyada farklı bi elbisem oluyo çok güzeldi 🙂

Yorum Yaz