1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada çadır görmek

Rüyada Çadır Görmek

Rüyada Çadır Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada çadir görmek kapaliliga isarettir .  Rüyasinda çadir görmek hayatinin degisikliklere ugrayacagina çok islere girip çikacagina ,  bitiminde sevinçli bir yaşama kavusacagina delalet eder .

Rüyada çadır kurdugunuzu görmek ,  yepyeni bir ise baslayacaginiza; çadirinizin yikildigini görmek ,  isinizin bozulacagina; çok çadirlarin kuruldugu bir yerde bulundugunuzu görmek ,  çok ortakli bir sirkete ya da bir kooperatife gireceginize delildir .  Rüyada bir çadirda oturdugunu görmek ,  hayatinin bir takim degisikliklere ugrayacagina yorumlanir .  Çadir kurdugunu gören bir ev satin alir ya da baska bir haneye tasinir .  Pekçok çadirlarin heyeti oldugunu görmek ,  bir kooperatife fert olup ev sahibi olacagina isarettir .

Bir baska söylentiye görede: Rüyada çadır görmek, kocaman bir çadir kuruldugunu gören kimse ,  kocaman güce ve imkana sahip olabilir .  tsi ve arzusu güçlü olabilir .  Bir Takim tabirciler kocaman bir çadiri oldugunu gören kimse ,  sehidlerin kabirlerini ziyaret eder ve onlara hayirli dua eder .  Bazan o kimse sehid olarak dünyadan göçer .  Kocaman bir çadiri bir sahrada ya da bir yerde yahut çayirlik ve çimenlik bir yerde görse ,  o yerde bir sehid olduguna isarettir .  Bir kimse kocaman çadirlara malik olsa yahut birisinin altinda gölgelense ,  o kimsenin sükründen aciz kalacagi bir nimetle nimetlenmesine isarettir .  Tanimadigi kocaman çadir perde ve kubbelerin renkleri yesil ya da beyaz oldugu halde iyilige ,  sehitlige isarettir .

Rüyada çadır görmek ,  yolculuga ,  mezara yahut zevceye ya da haneye isarettir .  Çadirlarin çoklugu bulutlaia isarettir .  Bir kimse kendisine bir çadir kuruldu9unu görse hükümet baskani ise otoritesi artar .  Eger silahlı güce mensupsa bir yere atama edilir .  Tüccar ise yolculuga çikar hayir ve serefe ve güzel bir hizmetçiye isarettir .  Bizzat çadirinin yaninda beyaz bir çadir görse ,  o kimse iyilikle buyuran kötülükten nehyeden ve kocaman günahtan tevbe eden bir erkek olduguna isarettir .  Rüyada görülen çadır ,  ona giren kimse yahut kendisine özgü olarak kurulan kimse amaçlı mülke isarettir .  Eger mülke ehil ve layik degilse izzet ve yükseklige isarettir .  Rüyada görülen ve meçhul beyaz çadirlar sehitlerin kabirleridirler .  Yesil çadirlann da tabiri böyledir .  Bir kimse bir çadirdan ayrilmak suretiyle çiksa o kimse devletten çikar ,  isten atilarak yardimcilarindan ayrilir .  Bizzat çadirim dürülüp toplanmis görse ,  ömrünün tükenmesine isarettir .

Bu rüyalar birden çok biçimde yorumlanır .  Çadır kuran erkek yakında iş sahibi olabilir ,  eli ekmek meblağ .  Çadırı toplayan erkekse ,  bizzat işini kurar .  Rüyada çadır görmek, ne civarı büyük ise o civarı iyidir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada çadır kurmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Çadır Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz