1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada çadır görmek

Rüyada Çadır Kurmak

Rüyada Çadır Kurmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada çadır görmek, çift anlama sahip rüyalardandır. Rüyada çadır görmek, iyi yorumları olduğu gibi hastalığada yorumlanmaktadır.

Tüccar amaçlı yolculuğa ,  ehil meydana gelen amaçlı yöneticiliğe ,  bekar amaçlı evlenmeye ,  öbür kimseler amaçlı eşya ve dünyalığa ,  Yepyeni çadır sevinç ,  yırtık ve eskimiş çadır hüzün ,  rüyada çadırda oturmak mülk ve saltanata ,  Çadır kurmak ev edinmeye işaret eder. Rüyada çadır görmek, çadırı söküp götürmek taşınmayya yahut görevden alınmaya ,  Yeşillik bir meydanda görülen çadırlar şehid kabirlerine ,  Kıl ve keçeden inşa edilmiş çadır halis kulluğa ve bunun neticesi kazanılacak ahiret mutluluğuna ,  Çadır direğinin göçmesi ev reisinin hastalanmasına yahut namazı aksatmaya ,  Çadırın ortada direğinin az meydana geldiğini görmek namazın tadili – i erkana riayet etmemeye delalet eder .
Rüyada çadır kurmak güzel bir vakanın birçok yakında meydana geleceğine ve bir işin sonuçlanacağına işaret eder .  Çadırdan içeri girmek ummadığınız birinden bir kötülük göreceğinizi belirtir .  Rüyada çadırda uyumak sevdiğinden bilgi geleceğini belirtir .

Yolculuğa ,  mezara ,  kadına ve haneye işarettir .  Bu rüyalar çeşitli birden çok biçimde yorumlanır .  Rüyada çadırdan içeri girmek hiç beklenmedik birinden bir baygınlık göreceksiniz demektir .  Çadır kuran adam yakında iş sahibi olabilir ,  eli ekmek meblağ .  Çadırı toplayan adam ise ,  bizzat işinin sahibi olabilir .  Rüyada çadırda uyumak sevdiğinden bilgi geleceğini belirtir . Çadır ne civarı büyük ise o civarı iyidir .  Rüyada çadırda oturmak güzel bir vakanın birçok yakında gerçekleşeceğine işaret eder .

Rüyada çadır görmek, kurduğunuzu gördüyseniz hayatınızda bazı farklılıklar olacağı manasına gelir .  Yorucu bir yolculuğun işaretide olabilmektedir .

Rüyada çadır görmek, ne civarı büyük ise o civarı iyidir .  Düşü gören kişiye göre yorumlanır .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada çağlayan görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Çadır Kurmak
Puanlama
5

Yorum Yaz