1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada çağlayan görmek

Rüyada Çağlayan Görmek

 

Rüyada Çağlayan Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada çağlayan görmek parasal getiri belirtir. Rüyada çağlayan görmek ücret kazanmayı belirtir .  Gayretiniz yardımıyla yüksek makamlara geleceğinizi işaret eder .

Büyük kuvvet sahibi ,  mühim kimse olarak yorumlanır .  Mühim tek kimse yardımıyla bolluğa kavuşulacağını ve meselelerden kurtulunacağına işaret eder .

Rüyada çaglayan görmek kocaman tek faydaya yorumlanir .  Rüyasinda çaglayan altinda yikandigini görmek ,  kocaman tek mirasa konacagina ,  tek çaglayandan tek bardaga su alip içtigini görmek tek ise ya da tek memuriyete girecegine ,  tüccar ise kazanacagina ,  hasta kişi ise iyilesecegine ,  fakirse rizkinin artacagina isarettir .

Rüyada çaglayan görmek ,  bulundugu tek mevkiden ek olarak üst tek yere geçecegine isarettir .  Tek çaglayandan atlayip karsi tarafa geçtigini görmek ,  yaşamda önüne çikacak tüm engelleri asacagina delalet eder .  Tek baska söylentiye görede: Rüyada çaglayan görmek rüya sahibinin mevki sahibi tek kimseden yardim görmesine isarettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada çağrı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Çağlayan Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz