1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ruyada çağrı gormek

Rüyada Çağrı Görmek

 

Rüyada Çağrı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada çağrı görmek, görev alacağınıza işaret eder.

Bir çağrıcının vatandaşları hayra çağırdığını yahut onları bir şeyden uyardığını görmek hakka uymaya, yola çıkmaya, Mevki sahibi birisi aracılığıyla çağrıldığını görmek bir görev verilmesine, Ayak takımının çağrısına icabet ettiğini görmek zillet ve sıkıntıyya, Gökten bir nida işitmek ikaza ,

Rüyada çağrı görmek yerden bir sesle çağrılmak orada meydana geliyor olacak mühim bir olaya, Uzaktan ve bilinmeyen bir ses aracılığıyla çağrılarak bunun için icabet ettiğini görmek haktan surat çevirmeye, icabet etmez ise riskli ve günah meydana gelen şeylerden ırak durmaya delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada cam görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Çağrı Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Çağrı Görmek”

  1. sinan

    rüyamda telefonuma çağrı geldi kim olduğunu göremedim kim acaba 🙂

  2. Sude Ketenci

    cevapsız aramalara bakın 🙂

Yorum Yaz