1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cahil görmek

Rüyada Cahil Görmek

 

Rüyada Cahil Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada cahil görmek, kötü bir duruma yorumlanır. Rüyada cahil görmek, bilgide noksanlığa ya da bir konuda eksikliğe işaret eder.

Bir kimsenin rüyada kendisinin cehalette yer aldığını görmesi, bireyin mantık noksanlığıyla deyim olunur. Bu yüzden, rüya anında kendisinin cehalette yer aldığını gören bireyin aklı bir takım konularda noksandır.

Rüyada cahil görmek , ehli sünnetten bölünmeye ya da abdestsiz namaz kılmaya işarettir. Bazen de cehalet, namus ve iffeti zedeleyen söze ve fıska alamettir. Cehalet, rüyada değil uyanıkken dahi birey amaçlı surat karası bir haldir. Rüyada cahil olduğunuzu görmek , bilge olduğunuzu sanıp esasında bir birşey bilmediğinize, bir yabancı söylentiye yönelik de mütevazı kişiliğinize işaret eder.

Rüyada cahil görmek, cahillik, alçaklığa ve mantık azlığına işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada cadde görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cahil Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Cahil Görmek”

  1. hakan

    Son gunlerde ruyamda cahil capslerini cok gorur oldum 🙂 incide cok mu takiliyorum onun etkisimi 🙂

  2. Sude Ketenci

    hahahahahah 🙂 her tarafta paylaşıyolar görmemek elde değil 🙂

Yorum Yaz