1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cam görmek

Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada cam görmek, pek iyi bir yorum sahip değildir. Rüyada cam görmek, gelecekte bir süre sıkıntı çekebileceğiniz anlamına gelir.

Cam hızlı kırılan bir nesne olduğundan ,  rüyada cam görmek ,  az ya da bir sürü şiddette olsun ,  belli bir süre bir hüzün yaşanacağına delalet eder .  Rüyada cam görmek ,  saklı kapalı meydana gelen sırların aşikare olarak alan bulacağına işarettir .  Bir adamın rüyada camı bir kap ya da koruma içerisinde görmesi ,  hüzün ve kederinin kendisine hafif ve pratik geleceğine delalet eder.

Rüyada cam görmek,  sırlarınız olduğunu ve bunların açığa çıkacağına işaret eder. Rüyada ,  yeşil ,  kırmızı ,  sarı ve sedeften ve bunlara aynı şeylerden inşa edilmiş camlar görmek ,  eşya ,  evlat ve eşten meydana gelen şüphelere ,  riya ve nifaka işarettir .  Rüyada cam sildiğini görmek ,  inşa edilmiş olan bir takım işlerden bir sürü istifade edileceğine alamettir .  Bekar birinin düşlerinde camdan yapılma bir eşya görmesi ,  o bireyin evleneceği ile deyim olunur .    Bu hayırlı kısmetin umulmadık bir yerden geleceğine delalet eder .

Rüyanızda cam sildiğinizi görmek ,  aile içerisinde bulunan mutluluğun artmasına işaret eder. Rüyada camın kırıldığını görmek ,  acı bir bilgi alacağınıza ,  Camın temiz olması çiftler arasındaki uyuma ve mutluluğa delalettir. Rüyada camın kirli olması ise çiftler arasındaki anlaşmazlığa ,  huzursuzluğa işarettir .  Rüyada görülen camın azı ve çoğu belli bir süre bir üzüntüdür .  Bir kimsenin düşlerinde gördüğü camı bir kap ya da mahfaza içerisinde görmesi ,  üzüntüsünün kendisine pratik gelmesine delalet eder . Rüyada cam görmek kısmettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada cambaz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cam Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz