1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cambaz görmek

Rüyada Cambaz Görmek

 

Rüyada Cambaz Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada cambaz görmek, ilerisi belli olmayan işlerin olacağına işaret eder. Rüyada cambaz görmek, riskli ve ne olacağı kesin olmayan durumları gösterir.

Bir kimsenin rüyada koyun cambazı görmesi ,  milletin şereflilerini dünyasına seçim eden ve işleri eline meydan adama delalet eder .  Rüyada hayvan satan cambazı görmek ,  tek takım kere de ,  siyah avcısına ,  köle satan cambazı görmek de deniz avcısına delalet eder .

Hayvan cambazı görmek işleri yönetim eden kimseye ,  siyah avcısına; Cariye ve köle satan cambazı görmek bilgi getiren kimseye işaret eder. Rüyada sirk cambazı görmek ,  milletin ilgisini çekecek işler inşa etmeye yahut soytarılığa delalet eder .  Rüyada cacıkla alakalı tek birşey görmek ,  başınızdan geçecek tek durum sebebinden hüzün duyacağınıza işaret eder .  Tek sanatta başarı ele geçirmek demektir .  Rüyada kendisini cambaz olarak gören birey çevresindekileri ihanet ettiğini zanneder .

Rüyada cambaz görmek ,  sonu belli olmayan riskli tek işe girileceğine ,  serüvenci tek kişiliğe sahip olduğunuza delalet eder .  Düşlerinde cambaz meydana geldiğini ve tek ipin üstünde yürüdüğünü gören birey ,  kolay değil tek işi başarır; İpten düşen bireyin işleri zorlaşır .  Tek cambazla tanışıp ondan cambazlık öğrendiğini görmek ,  bireyin tek dostundan işi ile alakalı tek takım veriler alacağına ya da tek iş hususunda ondan tek takım kağıtlar imzalamasını talep edileceğine işarettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada cahil görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cambaz Görmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Cambaz Görmek”

  1. Mustafa CAMBAZ

    Soyadım Cambaz ve rüyamda ilk defa Cambaz gördüm umarım hayırlara vesile olur

Yorum Yaz