1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cami görmek

Rüyada Cami Görmek

 

Rüyada Cami Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada cami görmek, her zaman için çok güzel ve çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada cami görmek, rüya sahibinin kalbinin ne kadar temiz olduğunu, inançlarının ne kadar kuvvetli olduğunu gösterir. Ama bunun yanında bir iş ataması ile karşılaşabilir ya da hacca gitme isteğini müjdeler.

Rüyada cami görmek, devletin merkezi gibi görünür camiler. Ve devlet işleri ile ilgili işleriniz var ise bu durumlar ile ilgili olarak hayırlı ve güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca bir mahkeme kapısında sevinebilirsiniz. Bütün bunlar ile ilgili olabilecek bütün güzel ve harika haberleri alabilirisiniz.

Rüyada bildiğimiz bir camiyi görmek, bu o yerin halkına işaret eder. Oranın alimlerini, bilginlerini, oradaki hayır sahiplerini ve o bölgede ki yöneticileri temsil eder. Bütün bunlar ile ilgili olumlu ve güzel haberler alacağımızın işaretini verir.

Rüyada caminin içine girmek, çok çok güzel bir rüyadır. Çok güzel ve hayırlı haberler alacağımızı, dine yöneleceğimizi, inançlarımızda derinleşeceğimizi, günahlarımızda ettiğimiz tövbelerimizi temsil eder. Hacca gitmemiş isek hacca gidebiliriz. Bir çok rivayete göre devlet büyüklerine, devlet başkanına, hakimlere yorumlanır. Aynı zamanda anne babaya da işaret etmektedir.

Rüyada caminin içinde namaz kılmak, bu çok daha güzel bir rüyadır. Günahlarınızın, günahlarınız için ettiğiniz tövbelerin kabul olacağını gösterir. Dileklerinizin kabul olacağını, örneğin çocuk sahibi olma evlenme gibi istekler ya da ev sahibi olma gibi isteklerinize kavuşacağınıza işaret eder. Bütün bunlara çok az zaman kaldığını gösterir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada hacca gitmek bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cami Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Cami Görmek”

  1. semiha

    merhabalar rüyamda büyük bir camide gezdiğimi gördüm yorumlayabilirmisiniz teşekkür ederim

  2. Sude Ketenci

    merhaba 🙂 cami görmek kalp güzelliğinizi gösterir iyi bir rüyadır 🙂

Yorum Yaz