1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada canavar görmek

Rüyada Canavar Görmek

 

Rüyada Canavar Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada canavar görmek, genellikle iyiye ve hayra yorumlanmaz. Hileye ve düşmana yorumlanır. Kişinin rüyasında yırtıcı tek canavar görmesi, asaleti olmayan bir kimse ile arasının bozulmasına ve hileye işaret eder. Bazen de rüyada canavar görmek, eşya çokluğu ile güçlü ve galip tek insanı görmek ile deyim olunur. Rüyada tek canavarın elini ısırdığını ya da öldürdüğünü görmek öldürülen kişiye, kocaman tek kişiden kayıp erişeceğine işaret eder.

Rüyada canavar görmek, iyi bilgi ve gelişmelerin yaşanacağına işarettir. Bu rüya ardından, vakalar karşısında duygusal davranmamalı, içgüdülerinizle davranış etmemelisiniz. Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi muayene etmesine müsaade vermeyip, ek olarak akılcı davranmaya çalışmanız gerektiğine uyarı çeker. Rüyada canavar görmek, iyi niyetli ve çeşitli imkânları olan tek başka olarak yorumlanır. Rüyada tek canavarın pençesinde meydana geldiğini görmek, düşmanlarının tek sürü olduğuna ve kendisini her istikametiyle sıkıştırdıklarına işarettir. Rüyada tek canavarın kendisini kovaladığını ancak ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu gören düşman şerrinden kurtulur. Tek canavarla dost meydana geldiğini ve kendisine tek zararı dokunmadığını görmek kolay değil tek işinin rahatlıkla başarılacağına delildir. Rüyanızda tek canavarın üzerinize saldırarak sizi parçaladığını görmeniz, tek sürü güçlü düşmanlarınız olduğuna ve her fırsatta sizden arınmak amaçlı harici bilediklerine işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada cenaze görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Canavar Görmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Canavar Görmek”

  1. Tahir

    Geçen gün rüyamda tuhaf canavarlar şehri basmış onlarla mücadele veriyodum. Çok film izledim onun etkisi galiba 🙂

Yorum Yaz