1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada cenaze görmek

Rüyada Cenaze Görmek

 

Rüyada Cenaze Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada cenaze görmek evrensel olarak vatandaşları korkutur. Fakat rüya yorumcuları rüyada görülen cenazenin evrensel olarak hayra ve iyiliğe yorumlanabileceğini söylemişlerdir. Rüyada cenaze görmek, uzunca süredir bilgi alınamayan birinden bilgi alınacağına, mal ve ücret kazanılacağına, uzunca ve sıhhatli bir ömrün yaşanılacağına, bireyin yaşamında yaşayacağı harika ve pozitif gelişmelere delalettir. Bu çerçeveden rüyada cenaze görmek, kişileri korku ve paniğe sürüklememelidir. Fakat bir takım rüya yorumcuları cenazenin evrensel olarak münafık biri olarak yorumlanabileceğine ve bu rüyanın gören kişilere fenalık ve şerden yabancı bir şey getirmeyeceğini vurgulamaktadırlar.
Rüyada görülen cenaze alayı sıhhatli ve uzunca ömürlü bir yaşamın yaşanacağına delalettir. Bu açıdan her an amaçlı hayra yorulur. Bu cenazenin bizzat yakınlarımızdan biri meydana geldiğini görmek ise ailede yer alan rastgele bir hastanın yakın sürede sıhhatine kavuşacağına işarettir. Görmüş olduğunuz cenaze merasiminde gökyüzü harika ve açıksa bireyin karşısına yakın sürede hayırlı bir nasip çıkacağına ve izdivaç edeceklerine, gökyüzü berbat ve kapalıysa evrensel olarak bireyin yaşamında yakın sürede berbat birşeyler yaşayarak kocaman üzüntüler duyacağına işarettir.
Bir kimse rüyasında cenaze işleri ile alakadar meydana geldiğini görürse bu o bireyin yakın sürede düğün töreni benzeri mühim ve sevinçli organizasyonlarda da vazife yapacağına işarettir. Rüyada cenaze görmek, hayra ve iyiliğe yorumlanır. Bununla Birlikte tekrardan cenaze işleri ile alakadar olmak o bireyin yakın sürede inanç ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilere bir öğrenim vereceğine ve kocaman bir sevap kazanacağına işarettir. Rüyada görülen cenaze mimarlığı çevrede yer alan münafık kişilere destek eli uzatmaya onları gerçek yola teşvik etmeye ve bunun sonucu olarak çok kocaman sevap kazanılacağına işarettir.
Rüyada şayet çok sayıda cenaze görüyorsanız bu hayra ve iyiliğe yorumlanmaz. Bu cenazelerin belli bir yere konulması o bölgesinin bir günah yuvası olduğuna ve o alanda hayırlı işler yapılmadığına işarettir. Bu vaziyette çok sayıda cenaze görmek birçok hayırlı bir rüya değildir. Benzer sürede birey rüyasında bu cenazelerden bir tanesini yüklendiğini görürse kendi de birçok hayırlı işler yapmayacağına ve haram mal sahibi olarak günaha gireceğine işarettir.
Bir birey rüyasında çok iyi tanıdığı bir tanesini can vermiş olarak görürse yakın sürede o birey ile ilgili berbat bir bilgi alacağına ya da öleceğine yorumlanır. Benzer sürede bireyin can vermiş bir tanıdığın cenazesinde dua etmesi o bireyin rahmet ve dua istediğine işaret edilir. Bu cenazelerin ise tespit edecek bir bölgeye gerçek götürülmesi o bireyin günahlarından arınarak ahrette sevinçli bir yaşama kavuşacağına işarettir.

Rüyada cenaze görmek evrensel olarak hayra ve iyiliğe yorumlanır. Çok nadirde olsa bir takım yorumcular aracılığıyla kötülüğe şerre ve münafık kimselere işaret edildiği söylenmektedir. Rüyada can verdiğini gören bir kimsenin milletçe içinde ömrünün uzadığına, sıhhatli ve sevinçli bir hayat süreceğine işaret eden açıklar yapılmaktadır. Benzer sürede rüyada görülen cenaze bir takım şeylerin bilinen olmasıyla ilgili bir vaziyettir. Tanıdık bir bireyin cenazesini görmek o bireyin berbat birşeyler içinde bulunabileceği komşularınızın bizzat cenazeniz hakkın iyi konuşması çevrenizdeki insanlar aracılığıyla sevildiğinizin berbat konuşulması sonunuzun birçok hayırlı bir biçimde bitmediği tekrardan rüya içinde pekçok cenazenin belli bir yerde toplanması o alanda yapılmış olan işlerin çok iyi niyetli meydana gelmediği istikametinde yorumlamalar yapılmaktadır. Evrensel olarak düşünüldüğü zaman rüyada cenaze görmenin harika bir şey meydana geldiğini söyleyebiliriz. Rüyasında cenaze gören birey hayırlı bir bilgi alır ya da uzunca süredir görmediği bir sevdiğini görebilir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada cadı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Cenaze Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz