1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ceviz görmek

Rüyada Ceviz Görmek

 

Rüyada Ceviz Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ceviz görmek , cevizin rüyada ne türlü görüldüğüne ilişkili olarak açıklanabilir fakat.  Rüyada ceviz ağacı görmek art niyetleri durumda olan , sıkı kalpli olmayan bir erkek manasına gelir . Rüyada ceviz yiyecek kötüdür, illet bir hastalıkla uğraşmaya, ceviz toplamak, rüya sahibinin sebebinden yaşanacak tatsızlığa, ceviz ağacının yıl olamayışı, solmuş ve yapraklarını tamamıyla dökmüş olması zorluklara işaret eder. Rüyada cevizin sesini işitmek kötülüğe ve zorbalığa işarettir.

Rüyada Ceviz Yemek

Rüyada yalnızca ceviz görmek artık kimse aracılığıyla meçhul ve bulunmamış durumda olan bir zenginliğe işaret eder.

Rüyada Ceviz Ağacına Çıkmak

Rüyada ceviz ağacına çıkmak, rüya sahibinin gerçek olmayan birine sırtını dayamasına işaret eder. Şayet rüyanın bitiminde kendini ceviz ağacının üzerinden inmiş olarak görürse o zaman da bu güvenilmez durumda olan şahısla bir çeşitli anlaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Ceviz Ağacından Düşmek

Rüyada ceviz ağacından düştüğü amaçlı can verdiğini gören rüya sahibi bir cinayete kurban gitme tehlikesiyle karşın karşıya kalabilir, başka bir deyişle rüyada ceviz ağacından düşüp can vermek hiç hayırlara yorulmaz. Ama ceviz ağacından düşen bireyin yalnızca bir tarafının kayıp görmesi o civarı berbat değildir. Başının derde gireceğine işaret eder.

Rüyada Ceviz Toplamak

Rüyada ceviz toplamak güzeldir. Zenginliğe ve mala işaret eder. Şayet cevizler kabuksuzsa o zaman rüya sahibi kendisine bir yaşam yetecek civarı eşya sahibi olacak demektir.

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek

Rüyada Hindistan cevizi görmek ermiş birinin ya da abdal birinin edeceği bir lafa işarettir. Rüya sahibi şayet Hindistan cevizinden yerse bu rüya sahibine itikat edileceğine ve güvenileceğine işaret eder. Hindistan cevizi bununla birlikte bir enfeksiyon rahatsızlığı manasına gelirken surat bölgesine de işarettir.

Rüyada Ceviz Kabuğu Yemek

Rüyada ceviz kabuğunu yediğini gören birey biri ile ilgili gıybet edecek demektir.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ceviz Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz