1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada ceviz yemek, büyük şanssızlıktır. Rüya sahibi için uğursuzluk olarak kabul edilir. Tatsız ve kötü günlerin yaşanacağı, rüyayı gören kişinin çok kısmetsiz olacağı, keyfinin, ağız tadının ve neşesinin kaçmasına neden olacak olayların meydana geleceği anlamına gelir. İyi bir rüya olarak kabul edilmez ve rüya sahibinin mutsuz bir dönem geçireceği, kişisel sorunlar yaşayacağı ve işi gücü bir yana bırakıp kendi derdine düşeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ceviz İçi Yemek

Rüyada ceviz içi yemek de ceviz yemek gibi yorumlanır ve rüya sahibi için can sıkıcı olayların yaşanacağına rivayet edilir. Kişi çok üzgün olacağı, yemeden içmeden kesileceği, uykusuz kalacağı ve kendini çok kötü hissedeceği bir süreç geçirecek ve bu süreçte çok zorlanacak demektir.

Rüyada Taze Ceviz Yediğini Görmek

Rüyada taze ceviz yediğini görmek, hayırdır. Rüyayı gören kişinin mesleğinde ilerleyeceği, karşısına rakiplerini gerisinde bırakacağı fırsatlar ve yollar çıkacağı, kazancının artacağı, işlerinin fark edilecek oranda açılacağı ve maddi anlamda sırtının yere gelmeyeceği kadar güç kazanacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kurumuş Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş ceviz ağacı görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin hazırlıksız olarak yaşayacağı mali krize alamet eder. Kişi maddi anlamda tüm dengesini yitirecek, borçlanacak ve hayatını idame ettirme konusunda büyük zorluk yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çürük Ceviz Yemek

Rüyada çürük ceviz yemek, rüya sahibinin hiç ummadığı kişilerden zarar göreceğine delalet eder. Kişi, güvendiği kimselerden darbe yiyecek ve çok üzülecektir diye değerlendirilir. Deyim yerindeyse dost kazığı yemeğe rivayet edilir.

Rüyada Ağaçtan Ceviz Koparmak

Rüyada ağaçtan ceviz koparmak kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına, rızkının artmasına bu sayede sıkıntılarının hafiflemesine delalet eder.

Yorum Yaz