1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ceviz yemek

Rüyada Ceviz Yemek

 

Rüyada Ceviz Yemek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ceviz yemek , kocaman şanssızlıktır. Rüya sahibi amaçlı uğursuzluk olarak yorumlanır. Tatsız ve berbat günlerin yaşanacağı, düşü gören bireyin bir sürü kısmetsiz olacağı, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının  kaçmasına ne sebeple olacak olayların meydana geleceği manasına gelir . İyi bir rüya olarak onay edilmez ve rüya sahibinin huzursuz bir aşama geçireceği, şahsi sorunlar yaşayacağı ve işi gücü bir tarafa bırakıp bizzat derdine düşeceği halinde tabir edilir.

Rüyada Ceviz İçi Yemek

Rüyada ceviz içi yemek de ceviz yiyecek benzeri yorumlanır ve rüya sahibi amaçlı can sıkıcı olayların yaşanacağına söylenti edilir. Kişi bir sürü üzgün olacağı, yemeden içmeden kesileceği, uykusuz kalacağı ve kendini bir sürü berbat hissedeceği bir süreç geçirecek ve bu aşamada bir sürü zorlanacak demektir.

Rüyada Kıtır Ceviz Yediğini Görmek

Rüyada kıtır ceviz yediğini görmek , hayırdır. Düşü gören bireyin mesleğinde ilerleyeceği, karşısına rakiplerini arkada bırakacağı fırsatlar ve yollar çıkacağı, kazancının artacağı, işlerinin farklılık edilecek oranda açılacağı ve parasal bağlamda sırtının yere gelmeyeceği civarı kuvvet kazanacağı halinde izah edir .

Rüyada Kurumuş Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş ceviz ağacı görmek , sıkı değildir. Düşü gören bireyin hazırlıksız olarak yaşayacağı parasal krize işaret eder. Kişi parasal bağlamda bütün balansını yitirecek, borçlanacak ve yaşamını idame ettirme dair kocaman güçlük yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çürük Ceviz Yemek

Rüyada çürük ceviz yemek , rüya sahibinin hiç ummadığı kişilerden kayıp göreceğine aracılık eder. Kişi, güvendiği kimselerden darbe yiyecek ve bir sürü üzülecektir diye değerlendirilir. Tabir yerindeyse arkadaş kazığı yemeğe söylenti edilir.

Rüyada Ağaçtan Ceviz Koparmak

Rüyada ağaçtan ceviz koparmak nasip olarak onay edilir. Düşü gören bireyin elinin bollaşmasına, rızkının genişlemesine bu sayede sıkıntılarının hafiflemesine aracılık eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ceviz Yemek
Puanlama
5

Yorum Yaz