1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada çiçek görmek

Rüyada Çiçek Görmek

 

Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada çiçek görmek, çok güzel bir rüya yorumuna sahiptir. Rüyada çiçek görmek, insanı mutlu edecek güzel gelişmelerin olacağını haber verir. Özellikle de aşk hayatınızdan yana güzel gelişmeler yolda demektir. Çiçek çok güzel ve aynı zamanda insanların mutlu olmasını sağlayan bir bitkidir bu durum rüyada çiçek görmek ile de özdeşleşir. Rüyalarınızda sizin yaşayacağınız güzelliklerin bir nevi müjdesini verir. Genel anlamı ile rüyada çiçek görmek iyiye yorumlanır.

Rüyada çiçek, güzel ise canlı ise renkli ise bu rüyanın çok daha güzel anlamda yorumlanmasını ortaya çıkarır. Ancak çiçek solgun ise kurumuş ise bu durum biraz aşk acısı çekmenizin ya da çekeceğinizin, üzüntü ve sıkıntılar ile karşılaşma ihtimalinizin olduğunu ifade eder.

Rüyada çiçeği bahçede ya da kır gibi yerlerde görmek, talihinizi açılacağına, şansınızın döneceğine işaret eder. Aynı zamanda sizi parlak bir geleceğin beklediğinin habercisidir. Sosyal çevrenizin değişip gelişebileceğini ve sizi mutlu edebilecek gelişmelere yorumlanır.

Rüyada çiçek evde ya da saksıda ise evinizde ki huzursuzlukların biteceğini müjdeler. İçinizdeki sıkıntı ve endişelerden kurtulacağınızı gösterir. Bütün anlamlarıyla güzel bir yorum yapılır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada banyo yapmak bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Çiçek Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Çiçek Görmek”

  1. gökçe

    merhabalar. 3 gecedir rüyamda çiçeklerin üzerinde yattığımı görüyorum bunun anlamı nedir ?

  2. Sude Ketenci

    Merhaba Gökçe hanım. aşk hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor 🙂

Yorum Yaz