1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada çiçek

Rüyada Çiçek

 

Rüyada Çiçek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada çiçek , gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere yorumlanır. Rüyada çiçek, lezzetli şeylere ve keyifli bir yaşama delalet eder. Rüyada bekarın en başında çiçekten taç görmesi evlenmesine işaret eder.

Bayanın çiçek görmesi hamilelikle geliyor olacak sevince. Kıtır çiçek kuvvet ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.  Rüyada farklı renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi gerçek yola kılavuzlayan dayanıklı inanca yahut hayırlı bir insana. çiçek döllenme tozu rızka, gebeliğe ve hastanın şifa bulmasına, Çiçeklerin kökünden kesilmiş meydana geldiğini görmek hüzün ve eleme, Sarı rengarenk , papatya türü çiçek devamı olmayan varlığa, az sürün mutluluğa ve küçükken can verecek çocuğa, Kabak, karpuz vb. çiçeği görmek içerisinde bulunduğu konum ve tercihlerinde sebat etmemeye, Soluk çiçek gönül sızısına delalet eder.

Rüyada çiçek görmek, iyi ve bir sürü talihli bir mesajdır . Kurumuş bir çiçek belli bir süre bir elemi gösterir. Çiçekçi dükkanı sevinçli bir ilişkiye işarettir. Çiçek sulamak işlerinde oldukça başarılı olacağını belirtir. Hayra yorulur. Rüyada çiçek görmek harika ve sizlere baht getirecek bir haber demektir. Bayanlar için hamileliliği işaret eder. Şayet çiçekler kurumuş ise bu, üzüntünün,ölümün, sıkıntının işaretidir. Çiçekli taç taşımak evlenme inşa etmek ve hayat nimetlerine kavuşmaya işarettir. Çiçekçi dükkanı harika ve sevinçli bir ilişkinin haberidir. Bir demet çiçek, zengin ve uzak bir akrabanızdan sizlere kalıt kalacağına işarettir. Çiçek sulamak yaptığı işlerde başarı elde etmek anlamındadır. Nasip , ferahlık, mutlu olmak , murat, ferahlık, huzur olarak yorumlanır.

Çiçekler saf, temiz aşkla da alakası vardır. Çiçeklere yönelik de yorumlanır. Rüyada adını hiç duymadığı ve kendisin de görmedigi bir çiçegi görmek , 2 sekilde yorumlanir: Biri, çesitli kiyafette ve bilmedigi insanlarla tanisacagina, ötekisi çesitli renklerle donanmis çiçeklerle dokunmus kumas. Harika kokulu bir çiçek ne renkte olursa olsun, hayirla yorumlanir. Rüyada kokusuz çiçek güzel ise, rüyayı gören kişinin hayatinin harika ve devamlı olacagina, çiçek pörsümüş ve solmuş ise dünyasinin nihai bulduguna delalet eder. Bir baska söylentiye görede: Kisinin rüyada çiçek görmesi, hayra isarettir.

Rüyada renkleri degisik meydana gelen çiçekleri görmek , hayat ve hayat içerisinde bulunan kıtır ve hos seylere isarettir. Rüyada agaç çiçegi görmek: beşeri inanç ve hayat islerinde irsad eden bir kisi ile deyim edilir. Rüyada kirmizi karanfil görmek , iffetli ve terbiyeli bir hanima isarettir. Yerden kırmızı reknli bir karanfil aldigini gören kimse akrabasi bir sürü zengin, harika ve görgüsü bir sürü meydana gelen bir hanim alir. Bir demet çiçek, zengin ve uzak bir akrabanızdan sizlere kalıt kalacağına işarettir. Şayet çiçekler kurumuş ise, bu, üzüntünün, ölümün, sıkıntının işaretidir. Rüyada çiçek görmek hayra yorulur. Rüyada çiçek görmek harika ve sizlere baht getirecek bir haber demektir. Bayanlar için hamileliliği işaret eder. Şayet çiçekler kurumuş ise bu, üzüntünün, ölümün, sıkıntının işaretidir. Çiçekli taç taşımak evlenme inşa etmek ve hayat nimetlerine kavuşmaya işarettir. Çiçekçi dükkanı harika ve sevinçli bir ilişkinin haberidir. Rüyada bir demet çiçek, zengin ve uzak  bir akrabanızdan sizlere kalıt kalacağına işarettir. Çiçek sulamak yaptığı işlerde başarı elde etmek anlamındadır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ölmüş birini görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Çiçek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Çiçek”

  1. ramadan

    çiçek rüyaları mutluluğun habercisi derler hep doğrumu acaba

  2. Sude Ketenci

    Renkli çiçekler mutluluğu iyiliğe işaret eder

Yorum Yaz