1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rütada çıplak olmak

Rüyada Çıplak Birini Görmek

 

Rüyada Çıplak Birini Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada çıplak birini görmek ya da insanın kendisini çıplak görmesi, tüm günahlarından arındığının en güzel sembolüdür. İnsanlar rüyada kendilerini çıplak gördükleri zaman, özellikle tamamı ile çıplak gördükleri zaman, hiçbir zamana fakirleşeceğinin işareti değildir. Aksine rüyada çıplak olmak, zenginleşmeye işaret edilebilir.  Ayrıca kişinin arındığını manevi duygularından çok iyi arındığını göstermektedir.

Eğer rüyada tanıdığınız kişilerin de çırıl çıplak olarak görmeniz, o kişilerin günahlarından arındıklarını, ve yahut da size günah çıkarmak için bazı şeyleri itiraf etmek için gelebileceklerinin en güzel işaretlerinden bir tanesidir. Rüyada iki çıplak insanın bir arada yürümesi, el ele tutuşması bile her ikisinin de çok iyi bir izdivaç yani dişi ve erkek ise tabi, izdivaç o kişiyle yapabileceğini ve yahut da izdivaç dahi olmasa bile o kişi ile çok iyi tanışıp çok iyi anlaşabileceğinin bir kanıtı olarak yorum edilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada akrep görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Çıplak Birini Görmek
Puanlama
5

Etiketler: ,

Yorum Yaz