1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
rüyada dabak görmek

Rüyada Dabak Görmek

 

Rüyada Dabak Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada dabak görmek, yapan kimseyi görmek , hastaliktan kurtulmaya isaret eder. Rüyada dabak görmek, bir doktoru dabakci olarak görmek , o hekimin tabebette mahir olmasina ve elinden pekçok hastalann sifa buldugunua isarettir. Fakat o hekimin dabak ettigi deri bozulmus ve kokmussa, hekimin cahil ve hileli bir kimse olduguna isarettir.

Rüyada dabakçı görmek, eger hayat islerine isaret ederse, rüya gören kişinin tehlikeden kurtulmasına, eger inanç islerine isaret ederse, rüya sahibinin kitlik ve fakirlik içerisinde durumda olan bir fakire yiyecek yedirmesine isaret eder. Rüyada dabakçı, islah edici bir erkek yahut bir doktor veyahut helak eden kimselerin geriye biraktiklari mallarinda tasarruf eden kimsedir. Bazen dabakçiyi görmek , hüzün ve ugursuzluga isarettir. Rüyada dabak görmek, dabakçı görmek, acımasız bir kimseye de isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada çağanoz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dabak Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz