1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada dabbag görmek

Rüyada Dabbag Görmek

Rüyada Dabbag Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada dabbag görmek, saglik memuru ile yorumlanır . Rüyada dabbag görmek,  rüyasinda tek dabbagin deri isledigini görmek  ,   yakinda tek operasyon geçirecegine veya tek akrabasinin operasyon olacagina delalet eder  .

Rüyada dabbag görmek, deri fabrikasinda görmek  ,   tek hastasini ziyaret edecegine; dabakla konustugunu görmek evine tek hastasi amaçlı tek hekim çağrı edecegine isarettir  .   Rüyada dabbag görmek  ,   halki iyilikle yola getiren tek kisiye  ,   tek rivayete yönelik de  ,   miraslari bölen tek kisiye isarettir  .   Rüyasinda halka mahsus tek isi yapan tek dabbag görmek hayirli degildir  .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada dabak görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dabbag Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz