1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

 rüyada dadı görmek

 Rüyada Dadı Görmek

Rüyada Dadı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dadı görmek, çocuk bakıcısı görmek şefkatli ,  eğitme ve öğretme becerisi meydana gelen kimseye yorumlanır. Rüyada dadı görmek, değerli şeyleri sağlam tek şekilde teslim edilebilecek güvenilir tek kimseye işaret eder .

Rüyasında dadı görmek, dadılık yaptığını gören kimse ,  uzunca ve zahmetli tek işe girecek demektir .

Rüyada dadı görmek ,  iyiye yorumlanir .  Rüyasinda tek dadisi oldugunu ve ondan minik yasinda dinledigi masallari tek daha anlatmasini rica ettigini görmek ,  eger tek yardima ihtiyaci varsa ,  kesinlikle bekledigi yerden yardim görecegine; öyle tek yardim beklemiyorsa ,  bulundugu isinden daha çok ücret kazanacagi tek mevkie gelecegine işaret eder .  Dadisinin elini öperek duasini aldigini gören ,  Allah’in  ( C . C )  rizasini almis tek kuldur .  Bu rüya geçen gün – veya ve ahirette islerinin yolunda gidecegine isarettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada dabbetülarz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dadı Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz