1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada dağ görmek

Rüyada Dağ Görmek

 

Rüyada Dağ Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada dağ görmek, idarecilik , mülk ve lider , yengi arama ve rahata erme ile tabir edilir. rüyada dağın üstünde bulunmak kadri ulu birine yakın olmaya delalet eder. Rüyada dağı çıkarak tepesine erişmek yüksek bir idarecinin himayesine veyahut kocaman bir memuriyete işaret eder. Aynı zamanda dağdan inmek mevki ve rüütbe kaybetmeye, dağdan düşmek milletçe içerisinde ölçüt yitirmeye ve dince eksikliğe, düşerek bir yerini incitmek veyahut incitmek meydana geliyor olacak zarara yorumlanır.

Rüyada dağın yerinden kopması bir devletin veyahut anlayışın çökmesine ve vatandaşının dağılmasına işaret eder. Rüyada dağın titremesi halkın uyanmasına, titremeyle beraber çatlaklar meydana gelmesi idare zaafiyetine. Rüyada dağın yanması ise hükümet başkanını vefatına, dağda görülen yeşil ağaçlar ve her çeşitli zerafet yönetimdekilerin sıkı niyetli gayretlerine veyahut kişiye devletten erişecek iyilik ve ilgiye işaret eder. Rüyada dağı çıplak ve yalnızca toprak olarak görmek yetkililerin topluma yararı olmadığına yorumlanır. Dağın diken ve çalılarla kaplı meydana geldiğini görmek ısırıcı ve kopluma fakat zararı dokunan idareye delalet eder. Dağda vahşi hayvanları görmek, hükümet kademesinde zarar veren iş gören veyahut kamu malına kayıp verici yöneticilere yorum edilir. Rüyada dağda dolaşmak , yer aldığı ülkenin zerafet ve nimetlerinden yararlanmaya veyahut idare ve hükümet ile ilgili haber sahibi olmaya ve dağın fare vs. doğurması umulan şeylerin boş olmasına işaret eder. Rüyada dağın oğlan doğurması o ülke için hayırlı ve dirayetli bir yöneticinin geleceğine yorumlanır. Dağın kız doğurması, ülkenin bolluk ve bolluk görmesine tabir edilir. Dağa kar veyahut da yağmur yağması hükümet ve millet için hayra; kaya , çamur vs. yağması hükümet ve halkın karşın karşıya kalacağı musibetlere işaret eder.

Rüyada dağ görmek, çoğunlukla hayra yorulur. Bir dağa tırmandığını gören kimse, bir sürü kocaman çaba vererek, bizzat gücüyle hedeflediği şeylere erişecek demektir. Dağdan yuvarlanmak veya düşmek bizzat çabasıyla çıktığı mertebeden tekrardan bizzat yanlışları sebebinden terk etmek anlamındadır. Dağları izlemek, üstesinden gelmesi kolay değil durumda olan bir takım işleri çözdüğünüz için ödüllendirileceğiniz manasına gelir .
Dağ görmek veya dağa tırmanmak, yükselip bir sürü kocaman başarılara imzasını atacağınızın işaretidir. İtibar ve ücret sahibi olacak, herkesin beğenisini kazanacaksınız.
Mühim, kudretli kimse, kocaman iş, benzersiz, ideal olarak yorumlanır. Birey zirveye çıkarsa başarısı olağanüstü olacaktır.
Aynı zamanda rüyada dağ görmek, berbat baht ve monoton bir iş yaşamını simgeler.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan  rüyada canavar görmek  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dağ Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz