1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

images

 Rüyada Dağ Keçisi Görmek

Rüyada Dağ Keçisi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dağ keçisi görmek, zarara uğramaya ,  onu avlamak veya etinden yiyecek tek vesileyle geliyor olacak mala delalet eder .

Rüyada dağ keçisi görmek, amansız ,  sonu olmayan tek aşka tutulmaya veyahut sevdiklerinizden bölünmeye işarettir .  Bedeninizde çürük olması bundan önce yaşadığınız aşkları anımsamak sizlere sağlamayacak demektir .  Çürük yumurta ise hayatınız süresince elinizi attığınız her işte oldukça başarılı olacağınız anlamındadır .  Rüyada çürük domates görmek şayet siyasetle uğraşıyorsanız mühim düzeylere geliyor olacak ve başarı sağlayacaksınız anlamındadır .

Şahsiyetten mahrum ve ahlaksız tek kişiyi temsil eder . Etinden yiyecek devletten bilgi alacaksınız manasına gelir .

Rüyada dağ keçisi görmek ,  haddi tecavüz eden tek adamdir .  Tek kimse tek dag keçisine ,  keçiye veya koca rastgeldigini görse ,  ganimet alir .  Vahsi hayvanlari avlamak ise ,  ganimettir .  Dağ keçisine rastladigini gören kimse ,  tek zarara ugrar .  Onun etini yedigini görse ,  eline eşya geçer .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada  görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dağ Keçisi Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz