1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 dag-yolu_74634_m

 Rüyada Dağ Yolu Görmek

Rüyada Dağ Yolu Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada dağ yolu görmek,  üzüntülerden  ve sıkıntılardan kurtulacağınıza veya başkalarına karşın düzenbazlığa işarettir.

Rüyada dağ yolu görmek sikinti ve gurbetle yorumlanir. Rüyasinda tek patikadan yürüdügünü görmek gurbete çikaca-gina, tek patikadan asagi inmek, gurbetteki tek yolcusunun gelecegine, tek patikada yol ortasinda durup uzaklara baktigini görmek , sikintidan kurtulacagina, tek dag yolunda yürürken yoruldugunu görüp tek kenara çöktügünü görmek , rakipleri tarafindan aldatilacagina isarettir.

Tek baska söylentiye görede: Rüyada dağ yolu görmek , sikintilardan kurtulmaya veya yolculuga isarettir. Rüyada görülen dag yolu hile inşa etmeye ve aldatmayada isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada dağ keçisi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dağ Yolu Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz