1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
dagarcik

rüyada dağarcık görmek

 Rüyada Dağarcık Görmek

Rüyada Dağarcık Görmek Ne Demektir?

 

Rüyada dağarcık görmek, sırlara işaret eder. Aynı zamanda rüyada dağarcık görmek, malın korunması ve eşyaların bekçisine işaret eder.

Rüyada dağarcık görmek sir saklamakla yorumlanir. Rüyasinda kendisine tek dagarcik verildigini görmek , ona herkesten saklayacagi tek sirrin söylendigini, kendisinin tek baskasina tek dagarcik verdigini görmek , bu rüyanin aksine, da-garcigin ansızın bire elinden yok olmasini görmek , elinden bir takim menfaatlerinin yok olacagina işaret eder. Dağarcık görmek tek yoruma yönelik de eşya ve mülkünün bekçisi olarak onay edilir. Tek baska söylentiye görede: Rüyada dağarcık görmek, sir saklayandir. Bazilari da, dagarcik malin muhafizi ve esyanin bekçisidir, demislerdir.

Rüyada dağarcık görmek , yolculuga ve çocuga isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada dağ yolu görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dağarcık Görmek
Puanlama
3

Yorum Yaz