1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 rüyada dağlama görmek

Rüyada Dağlama Görmek

 

Rüyada Dağlama Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada dağlama görmek, göğüste görülen dağlanma milletin işlerini üst kısmına almaya işaret eder.  Rüyada dağlama görmek yerden kan veya irin çıkması yöneticilikte uzunca zaman kalmaya ,  Dağlanmak veya bir tanesini dağlamak üzücü bir söz işitmeye ,  töhmetle itham edilmeye ,  Hastalıktan ötürü dağlanmak sağlığa ,  Ateşlee dağlanmak zekat vermemeye veya berbat ve adaletli olmayan idarenin buyruğunda vazife onay etmeye ,  Dağlanmak bazı acı söz işitmeye ,  birine aşık olmaya veya sorunlara sabrederek velilik aşamasına ulaşmaya işaret eder .

Rüyada dağlama görmek ,  harcanan mala yorumlanir .  Bir söylentiye göre sahibinin hastaligina işaret eder .  Bazilari rüyada daglama görmeyi aci lafla yorumlarlar .  Bazilari da ,  isinde sebata ,  evlilige ,  yolculuga ya da kadin amacıyla genç dogurmaya işaret eder ,  derler .  Ebu Said El – Vaiz’e göre; dağlama görmek ,  kocaman bir aşamaya isarettir ,  Kirmani’ye göre: rüyasinda daglanip buradan kan ya da irin çiktigini görmek ,  devlet hizmetinde uzunca zaman bulunmaya;eger kan ya da irin çikmazsa ,  bu hizmette kisa zaman kalmaya işaret eder Danyal Aleyhisselama göre; rüyasinda daglandigini ya da bi – rini dagladigini gören faydasi olmayan bos bir söz isitir ve bundan kalben incinir veya bir suçla suçlanir .

Rüyada dağlama görmek ,  bir hastaligi engellemek ya da iyilestirmek amacıyla ise ,  rüya sahibinin iyiligine işaret der .  Cafer’i Sadik’a göre: rüyasinda atesle daglanmakta oldugunu gören zekatini vermez ya da bir devlet büyügünün hizmetinde yer alır .  Bir baska söylentiye görede: Rüyada daglama sarfedilen mala ,  bazı de sahi binin hastaligina isaret eder .  Bir Takim tabirciler daglama görmek ,  kocaman bir aşamaya isarettir .  Birisini dagladigini gören kimse taydasi olmayan bir söz isitir .

Rüyada dağlama görmek, rüyasinda daglandigini görmek kötü bir yere ücret yatirmaya isarettir .  Vücudun daglandigini görmek serri hayrindan bir sürü meydana gelen islerle mesgul ol maya isarettir .  Bir kimsenin rüyada alninda ya da yaninda dagda görmesi zekat vermemeye isarettir .  Eger rüyada kendisine altin ya da gümüs ile dag vuruldugunu görse ,  o kimsenin cimriligine ya da altin ve gümüsten zekat vermemege isarettir .  Kendisinin demirle daglandigini görmesi ,  onun günah islemesine isarettir .

Rüyada kendisinde eskiyen ya da yepyeni bir dag nisani oldugunu gören kimse ,  saklanmis bir maldan dünyaliga erisir .  Bir kimse rüyada istirap ve aci verici dagla bir beşeri dagladigini görse ,  o birey o kimsenin berbat bir sözünden dolayi rahatsız olabilir .  Eger dag ev seklinde ise ,  devlet baskaninin islerinde sebat göstermesine isarettir . Rüyada dağlama görmek, rüyada damarlarindan birisini ya da dizini dagladigini gören kimsenin ,  kiz çocugu dogar .  Ya Da bir kadinla izdivaç eder .  Ya da yabanci birisinden dolayi hanimina iftira eder .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada hamile görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dağlama Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz