1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
rüyada dağlanmak

rüyada dağlanmak görmek

 

 Rüyada Dağlanmak Görmek

Rüyada Dağlanmak Görmek Ne Demektir?

Rüyada dağlanmak görmek ,  makbul ve sıkı olmayan tek yere ücret harcamak demektir .  Rüyada dağlanmak görmek, vücudunun tek aç yerinden ansızın daglandigini görmek ,  serri hayrindan tek sürü meydana gelen islerle mesgul oldugu manasina gelir .  Eger ,  kocaman ve hayir sahibi tek birey ,  eli ile kalbinin üst kısmına isaret koyarsa ,  bu hayirli mansib ve seref demektir .  Rivayet ederler ki Hz .  Ebu Bekir ,  tek zaman rüyasinda Hz .  Muhammed Sallallahu Aleyhi Vessellem Efendimizin hınca aynı tek elin kalbi üst kısmına 2 isaret koydugunu görmüş ve bunu ,  sonrası zaman Efendimize sormus Hz .  Fahri Kainat: ” 2 yil milletçe umuruna bakacaksin ”  buyurmustur .  Hakikaten Hz .  Ebu Bekir ,  2 yil halifelik etmistir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada dağlama görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dağlanmak Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz