1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 Rüyada Daire Görmek

 Rüyada Daire Görmek

Rüyada Daire Görmek Ne Demektir?

 

Rüyada daire görmek, yuvarlak cisimler yer aldıkları yerlere yönelik deyim edilir. Rüyada daire görmek, bağımsız olarak görülen dairevi düzlemler, yer aldıkları konuma yönelik hayra veya şerre işaret eder. Açık, beyaz ve yeşil dairevi alanlan hayra ve dinin koyduğu limitlere , diğerleri bireyin iş ve aameline işaret eder.

Rüyada daire görmek, daire şeklinde ev görmek , ailenizin gözünde ehemmiyet kazanacağınız manasına gelir .

Bir dairede çalışıyor görmek atama olacağınız anlamındadır fakat bu atama sizin isteğiniz dışarısında gerçekleşecek. Çocuk biri amaçlı ya düğüne veyahut bir eğlenceye işarettir. Ihtiyar biri amaçlı eline toplanmış bir ücret geçmesi demektir.

Rüyada daire görmek, daire şeklinde ev çizdiğini gören bireyin kocaman bir problemi vardır. Dairenin içindeyse bizzat iradesinden yararlanamaz, onu başkası yönetir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada dağarcık görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Daire Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz