1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

rüyada damat görmek

Rüyada Damat Görmek

 

Rüyada Damat Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada damat görmek mert , kuvvetli ve cesur kişilere yorulur. Rüyayı gören kişi azmi ve çalışkanlığı  ile her işin altından önce Allah alnının akıyla çıkan kişidir. Mert ve cömerttir. Bu nitelikleri yardımıyla her biri aracılığıyla tek sürü sevilir ve kendisine mühim oranda itibar edilir. Rüyada damat gören kişi amaçlı mutlu olmak ve muvaffakiyet hiç de uzakta değildir.

Rüya sahibi yaşamı süresince daima ek olarak iyi olanını yapacak ve daima ek olarak iyisine sahip olacaktır. Tek erkeğin düşlerinde asil ve eşya varlığı bol durumda olan tek ailenin kızıyla izdivaç etmek tek takım şahıslarla iş ortaklığı inşa ederek onların akabinde ve sermayesinden kullanarak iş ya da mevki sahibi olması halinde deyim edilir. Rüya sahibi, düşlerinde tek damadı meydana geldiğini ve onla beraber tek yerde ağız ağıza vererek konuştuğunu görse uzunca süredir hayır beklediği tek işten kendisine kazanç çıkacağı yorumu yapılır.

Rüyada Damat Bohçası Görmek

Hayırlı ve harika gelişmeler olacağının müjdecisidir. Yepyeni tek haneye taşınmaya, aracı yenilemeye ya da hayırlı tek nasip bulup evlenmeye delalet eder.

Rüyada Damat Adayını Görmek

Rüya sahibinin kuruntularının, endişesinin ve şüphesinin uygunsuz olduğuna boşu boşuna kendisini yiyip bitirdiğine delalet eder. Ortada rüya sahibinin düşündüğü benzeri tek tehlike yoktur esasında .

Rüyada Damat Gelin Görmek

Büyük sevinç, bol rızık ve hayırlı kısmetler manasına ciro . Rüya sahibinin tek taşla 2 kuş vuracağı tek iş inşa etmek amaçlı hamle atacağı ve işin içerisinde hayırlarla çıkacağı manasına ciro .

Rüyada Damat Tıraşı Olmak

Rüyada damat tıraşı meydana geldiğini gören kişi, olmayan şeyleri varmış benzeri gösteren, egolu ve kompleksli kişi olarak tanımlanır. Bununla Birlikte başkalarının maşası durumda olan ve başkalarının dolduruşu ve gazıyla fevri davranış ederek zarara uğrayan kişi olarak da anlam edilir.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Damat Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz