rüyada deniz

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek, parasal olarak rahatlamaya ve bereketlenmeye delalet eder. Yeni eşyalar alabilir, yatırım yapabilir veya para biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda paranızın bereketi de artar. Yep yeni kazanç kapıları önünüze açılabilir.

Rüyasında deniz gören kimsenin gönlündeki dileği gerçekleşir. Hedeflerine kolayca ulaşır.

Rüyada denize görmek, maddi kazancınızın artacağına işaret eder.

Rüyada görülen deniz, genellikle hayra yorulur. Rüyada güzel bir deniz manzarası görmek, maddi ve manevi hayatınızdaki yükselmeye ve  ardından derinden gelen huzura işaret eder. Denizde dalgaların olması dahi hayırlı anlamını değişmez.

Rüyada deniz size uzak kalmış olarak görürseniz, feraha erinceye kadar sıkıntı çekeceksiniz anlamına gelir. Rüyada denizi gönül rahatlığıyla izlemek, çok içten gelen huzuru delalet eder.

Rüyada deniz görmek, günah işleyen bir kişi için günahlardan pişman olması ve tövbe etmeye de tabir edilir. Rüyada deniz gören kişi bir kafir olarak biliniyorsa dine dönecektir.

Rüyasında bir yolculuğa çıkıp denizin güzergahı üzerinde bir engel oluşturduğunu görmüş kişi, planlanan yolculuğa çıkamaz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Deniz Görmek
Puanlama
5

2 thoughts on “Rüyada Deniz Görmek

  1. denizde açıldıkça açılıyordum rüyamda ama geri dönmeye ne kadar çabalasam da dönemiyordum bir türlü panikle uyandım.

  2. Rüyamda babam ben ve 3,5 yaşındaki kızım bir yere yetişmeye çalışıyoruz yokuş gibi biryerden iniyoruz. Birden karşıda gökyüzünde oldukça yoğun katran rengi kara bulutların bize doğru yaklaştığını görüyorum. Bulutlar uzaktaydı ama bulunduğumuz yere doğru yaklaştığını ve çok ürkütücü olduğunu hatırlıyorum. Sonra Babam “kızım gitme şiddetli yağmur gelicek” diyor. Bense bu kadar yol geldik bana gideriz bişey olmaz diyerek kızımı çekerek götürüyorum. Hatırladığım bu kadar. Ama bugün rüyamın etkisinden kurtulamadım ne yazıkki. Yorumlayabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir